Beszerző

  • Cég neve

    SK On Hungary Kft.

  • Munkavégzés helye

    2900 Komárom, Irinyi János utca 9.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Beszerző

Helyszín: Komárom, Ipari Park

Az SK On Hungary (SKOH) az SK Group tagja, amely Dél-Korea harmadik legnagyobb cégcsoportja és a globális energiaipar egyik úttörője. Célunk, hogy világszintű energiaipari technológiákat fejlesszünk, és egyúttal hozzájáruljunk egy környezettudatosabb világ építéséhez. Az SKOH a legnagyobb autóipari gyártók első számú akkumulátorbeszállítója, EV-akkumulátorgyárunk 2019-ben a Komáromi Ipari Parkban kezdte meg működését.
A hozzáértés és az összetartás nálunk egyaránt fontos. Céges kultúránkban meghatározó a csapatszellem és a rugalmasság, amely segít dolgozóinknak abban, hogy minden téren kihozhassák magukból a maximumot. Pályakezdőkre és tapasztalt szakemberekre egyaránt szükségünk van, hogy együtt építsük tovább az SK Group közel 70 éves sikerét.
Ehhez várjuk most a beszerzési tapasztalattal rendelkezők jelentkezését, az alábbiak szerint:

Főbb feladatok, munkák

  • Új beszállítók felkutatása és azok kiválasztása
  • Árajánlatok bekérése és értékelése, szerződések előkészítése
  • Megrendelések feladása, határidők nyomon követése, beleértve a szállítást és fizetést
  • Beszerzéssel kapcsolatos általános feladatok ellátása
  • Társosztályok támogatása a beszerzési tevékenységekben
  • Felmerülő beszerzési igények felülvizsgálata a pontosság, a megfelelés és a teljesség érdekében
  • A beszerzéssel kapcsolatos irányelvek folyamatos felülvizsgálata és frissítése
  • A beszerzési rendszer folyamatainak fejlesztése
  • Külső és belső auditokban való részvétel
  • A cég globális céljainak támogatása, ezek nyomon követése és a kulcsmutatók (KPI-ok) teljesülésének mérése

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Több éves beszerzési tapasztalat
  • Angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Jó szervező készség és magasfokú stressztűrés, erős együttműködési attitűd

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Nemzetközi környezet
  • A piaci és iparági átlagnál magasabb jövedelem és változatos béren kívüli juttatási csomag
  • SZÉP-kártya juttatás: nettó 37.500.- Ft/hó
  • Melegétkezési lehetőség a telephelyen vagy munkanaponként nettó 1600 Ft étkezési támogatás
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Saját autó használata esetén 45 Ft/km üzemanyagtámogatás
  • Számíthatsz ránk - EAP Munkavállalói Asszisztens program (ingyenes pénzügyi-, jogi-, egészséges életmóddal kapcsolatos tanácsadás)

Angol és Magyar nyelvű CV feltöltésével várjuk jelentkezését!

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés