Beszerző

  • Cég neve

    Palatinus 94' Kft.

  • Munkavégzés helye

    3300 Eger, Nagyváradi utca

  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Beszerzések lebonyolítása, koordinálása
  • Partnerekkel és a társterületekkel napi szintű kapcsolattartás
  • Beszerzéshez kapcsolódó egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Min. középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Magas szintű kommunikációs, kapcsolatteremtő, tárgyalási és együttműködési készség
  • Pontosság, megbízhatóság, önállóság, határozott fellépés
  • Stressztűrő képesség

Előnyt jelent

  • Beszerzési területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Beillesztési program
  • Értékteremtő, változatos, tartalmas feladatok egy dinamikusan fejlődő kereskedelmi szervezetnél
  • Jó hangulatú, fiatalos csapat, családias légkör
  • Fejlődési lehetőség
  • Biztos és hosszú távú munkalehetőség
  • Kényelmes munkaidő és munkarend
  • Munkahely-magánélet egyensúlya

Céginformáció

Ha már unod a nagy létszámú, személytelen munkahelyeket, akkor nálunk a helyed! Gyere hozzánk beszerzőnek!

Dinamikusan fejlődő – 100%-ban magyar tulajdonú – hideg és melegburkolatok, szaniterek, valamint fürdőszobai kiegészítők terén Magyarország meghatározó kis- és nagykereskedelmi hálózata munkatársat keres!

Amennyiben megtetszett az általunk kínált lehetőség, várjuk jelentkezésed fényképes szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva!