Beszerző munkatárs

  • Cég neve

    QUAMI Kft.

  • Munkavégzés helye

    Csongrád megye, Pest megye

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kapcsolattartás magyar és külföldi beszállítókkal, belső ügyfelekkel (értékesítők, raktár, szállítás, pénzügy).
  • Beszerzési marketing, webshop támogatás, kapcsolódó adminisztráció.

Elvárások

  • Minimum középfokú műszaki végzettség.
  • Angol nyelvtudás.
  • Beszerzési, vagy értékesítési területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat.

IT elvárás:

  • MS Office irodai alkalmazások, kiemelten excel ismerete.
  • ERP rendszer felhasználói tapasztalat.

Előnyt jelent

  • Vectory ERP rendszer ismerete.
  • Felsőfokú műszaki végzettség.
  • Villamosipari, építőipari szakmai cégnél szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés (juttatásokkal).
  • Hosszú távú biztos munkahely.
  • Változatos munka, korszerű munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Csongrád megye, vagy Pest megye.

A munka vegyesen HO-ban és irodában is végezhető.

Céginformáció

Országos, építőipari-alapanyag kereskedelmi és projekt kivitelező cég beszerző munkatársat keres.