Beszerző munkatárs

  • Cég neve

    PREMIER G. MED CARDIO Kft.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • megrendelésekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • készletigények határidőre történő biztosítása
  • megrendelések folyamatos nyomon követése, menedzselése, reklamációk kezelése
  • megrendelésekhez, beszállításokhoz kapcsolódó számlák, bizonylatok kezelése (ellenőrzése, rögzítése, visszaigazolása, továbbítása)
  • közúti és légi fuvarok szervezése, nyomon követése
  • vámoltatással kapcsolatos ügyintézés
  • beszerzési- és készletezési célok megvalósítása
  • készletek optimalizálása
  • szállítási elmaradással és minőségi problémával kapcsolatos szituációk logisztikai kezelése
  • napi szintű kapcsolattartás belföldi és külföldi (ázsiai, európai) beszállító partnerekkel
  • beszerzési törzsadatok karbantartása, kezelése
  • statisztikák, kimutatások készítése, adatok elemzése
  • kapcsolattartás és szoros együttműködés a társosztályokkal (kereskedelem, pénzügy, raktár)

Elvárások

  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • középfokú végzettség (egészségügyi végzettség nem feltétel)
  • kitartó, nyitott, dinamikus, jó munkabírású személyiség
  • kiváló kommunikációs képesség
  • megbízhatóság, önállóság
  • erős felhasználói szintű Microsoft Office program ismeretek (Excel, Word, Outlook)
  • eredményorientált üzleti magatartás, lojalitás

Előnyt jelent

  • 3-5 éves logisztikai területen való gyakorlat
  • vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • több mint 27 éve sikeresen működő, stabil üzleti-és pénzügyi hátterű cég
  • kihívást jelentő feladatok, versenyképes juttatási csomag és dinamikus, fiatalos munkahelyi környezet
  • folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai továbbképzések, nyelvtanulási lehetőség
  • teljes munkaidőben (H-P, 8:00 – 16:00) történő bejelentés és foglalkoztatás
  • Budapest, III. kerületi gyönyörűszép környezetben lévő iroda

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Premier G. Med Cardio Kft. a legnagyobb külföldi, orvostechnológiai termékeket gyártó cégek disztribútoraként működő magyar vállalat keres munkatársat beszerző pozíció betöltésére.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük, csatolja fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével!