Beszerző munkatárs

  • Cég neve

    Peppy-Trade Kft.

  • Munkavégzés helye

    2143 Kistarcsa

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A gyártáshoz szükséges anyagok igényeinek felállítása, heti/havi szintű tervezése és megrendelése jellemzően angol nyelven
  • Egyéb külföldi és belföldi kereskedelmi áruk, valamint az üzemeléshez szükséges anyagok beszerzése
  • Folyamatos, szoros együttműködés a társosztályokkal (gyártás/logisztika/webshop)
  • A nyitott rendelések koordinálása és a készletek napi szintű nyomonkövetése
  • Készletforgás és készletérték kimutatások készítése
  • Későbbiekben közreműködés a szállítói utóértékelésekben

Elvárások

  • Proaktív személyiség, aki szívesen vesz részt új rendszerek felállításában
  • A betanulást követően önállóan, előre megbeszélt irányelvek alapján képes végezni a munkáját
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség, szorgalom
  • Önálló munkavégzés, de csapatban gondolkodás
  • MS Office készség szintű használata és bármely vállalatirányítási szoftver ismerete
  • Angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Termelő cégnél szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Megállapodás szerinti korrekt bérezés
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Rátermettség esetén később döntési jogkörrel is rendelkezhet
  • Családias környezet
  • Csapatunkban az egyéni kreativitásnak és ötletgazdagságnak helye van. Nem csak meghallgatjuk, hanem támogatjuk is a dolgozók egyedi elképzeléseit. Itt lehetőséged van megvalósítani azokat a jó ötleteket, amelyekkel valóban hozzájárulhatsz a cégünk fejlődéséhez.

Céginformáció

A Peppy-Trade Kft. 2003 –ban alakult, 100%-ban Magyar tulajdonú higiéniai papírtermékeket gyártó családi vállalkozás. Kistarcsán és Pásztón folytat gyártási tevékenységet.  Ipari kéztörlőt, toalettpapírt és a szalvétát.  Ezen felül a paper-trade.hu webshopot üzemelteti.

Kattints a jelentkezés gombra, és oszd meg velünk a fényképes önéletrajzodat, valamint egy rövid, személyes bemutatkozó levelet, amelyben elmondod, miért éppen ezt a pozíciót keresed. Várunk a bővülő csapatunkba!