Beszerző munkatárs

  • Cég neve

    ITALINOX HUNGÁRIA Kft.

  • Munkavégzés helye

    1184 Budapest

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Készletre történő rendelések a korábbi és várható fogyásokat figyelembe véve (készletszint optimális szinten tartása)
  • Rendelések teljeskörű adminisztrációja (létrehozás, visszaigazolások feltöltése, kollégák értesítése)
  • Reklamációk kezelése beszállítói oldalon
  • Beérkező áruk teljeskörű adminisztrációja – címkenyomtatás, készletre vetél, számlaellenőrzés
  • Raktár/Logisztikai vezető csapatának támogatása helyettesítéskor – raktári adminisztráció

Elvárások

  • Kiemelkedő elemző készsége van, rutinosan mozog az Excelben és a vállalatirányítási rendszerekben
  • Precíz, határozott személyiség és jó koordinációs, kommunikációs képesség
  • Beszerzés területen szereztél legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Minimum középszintű angol nyelvtudás (szóban és írásban) - cégünk olasz anyavállalattal rendelkezik, így az olasz nyelvtudás előny, de nem elvárás.

Előnyt jelent

Olasz nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • A változatos feladatoknak köszönhetően több területen is fejlődési lehetőség.
  • Karrierépítés lehetősége
  • Egy támogató és fiatalos csapat
  • 8 órás munkarend (heti 40 óra)
Versenyképes jövedelem

Céginformáció

A rozsdamentes acéltermékek disztribúciójában érdekelt, Európában számos országban jelenlévő vállalatcsoport magyarországi tagja.

Kérjük magyar nyelvű, fényképes Önéletrajzát (CV) küldje el részünkre.