Beszerző munkatárs

  • Cég neve

    Interfood Plusz Kft.

  • Munkavégzés helye

    2142 Nagytarcsa

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • lehetséges új beszerzési források felkutatása; beszállítók kiértékelése, kategorizálása;
  • beszállítói tárgyalások termékekről, árakról, az áruellátáshoz tartozó szolgáltatások minőségéről, azok feltételeiről;
  • akciós lehetőségek felkutatása;
  • statisztikák, kimutatások, riportok készítése;
  • beszállítói okokra visszavezethető reklamációk kezelése;
  • szoros együttműködés a cég ügyvezetőjével;

Elvárások

Élelmiszer - alapanyag beszerzésben gyakorlott illetve kapcsolatrendszerrel rendelkező jelöltek jelentkezését várjuk!

Amit kínálunk

versenyképes javadalmazás
stabilitás, biztos munkáltatói háttér, hosszú távú munkavégzési lehetőség;
tanulási, fejlődési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen ebéd

A jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat, fizetési igény feltüntetésével!