Beszerző munkatárs

  • Cég neve

    Interfood Plusz Kft.

  • Munkavégzés helye

    2142 Nagytarcsa

  • Fizetés

    Nettó 500e Ft havi bér Nettó 200e Ft éves prémium
  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Rugalmas munkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

16 éves stabil múlttal rendelkező ebéd házhozszállító cég az  Interfood Plusz kft beszerző munkakörbe keresi új kollégáját.

Jelentkezz, ha egy fiatalos csaptatban szeretnél dolgozni, modern irodai környezetben és kiváló juttatásokkal.
Feladatod lesz többek között új partnerek felkutatása, beszállítói tárgyalások levezetése. Akciós lehetőségek felderítése. Minden egyéb olyan feladat amivel növelni tudod beszerzés terén a cég hatékonyságát.

És hogy miért válassz minket a versenyképes fizetésen túl:
Karácsonyi időszakban leállunk így szeretteiddel töltheted ezt az időt. Fizetett szabadságot biztosítunk illetve több adag ételt haza vihetsz naponta.

Elvárások

Előnyt jelent élelmiszer - alapanyag beszerzésben szerzett gyakorlat.

De ha úgy érzed, hogy ilyen jellegű tapasztalat nélkül is megtudod ugrani ezt az akadályt akkor várjuk jelentkezésedet!

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen ebéd

A jelentkezem gombra kattintva várjuk a fényképes önéletrajzokat, fizetési igény feltüntetésével!