Beszerző munkatárs

  • Cég neve

    Fétis Kft.

  • Munkavégzés helye

    1152 Budapest, Városkapu utca 3.

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Fétis Kft.

Kik vagyunk?
Cégünk, a FÉTIS Kft., 1991 óta a hazai minőségi szerszámkereskedelmi piac meghatározó szereplője.

Kit keresünk?
Csapatunk erősítése céljából keressük szakmájai iránt elhivatott, új ismeretek elsajátítására nyitott, műszaki érdeklődéssel rendelkező Beszerző munkatársunkat.

Magyar tulajdonú középvállalkozásként fontosnak tartjuk a vevőközpontú hozzáállást, együttműködő munkatársi közösséget, folyamatos fejlődést. Ha számodra is fontosak ezek az értékek és szívesen megismernéd a szerszámkereskedelem világát, csatlakozz hozzánk.

Feladatok

Milyen feladatokkal tudsz hozzájárulni munkánk eredményességéhez?

  • Készlet- és ellátási lánc menedzsment (árajánlatok bekérése, versenyeztetési folyamat végigvitele, kiértékelése, rendelések koordinálása, szállítások szervezése és optimalizálása).
  • Készlettervezés a folyamatos és stabil készletellátás érdekében.
  • Készletoptimalizáció a kereskedelmi- és forgási sebesség igényekhez igazítottan
  • Szerződött külföldi és belföldi beszállítói kapcsolatok építése, fenntartása és előmozdítása.
  • Beszállítói innovációk ismerete és ajánlása az értékesítés számára.
  • Beszerzés digitalizációs fejlesztésében aktív részvétel.
  • A céges beszerzési stratégia kialakításának támogatása.

Az álláshoz tartozó elvárások

Ha magadra ismersz a következő sorok olvasása közben, ne habozz jelentkezni!

  • Rendelkezz legalább 2-3 év beszerzési területen szerzett tapasztalattal.
  • Légy naprakész az aktuális beszerzési trendekből és nyitott az újdonságokra, fejlődésre, fejlesztésre.
  • Tudj tervezni, és határidőket követve eredményeket elérni.
  • Rendelkezz kimagasló kommunikációs és szervezőkészségekkel, rendszergondolkodással.
  • A készletellátási kihívásokra, problémákra mindig legyen egy (vagy több) megoldásod.
  • A személyes készségek mellett a következő szakmai kompetenciákra, tapasztalatokra lesz szükséged:
  • MS Office programcsomag (kiemelten Excel) magabiztos alkalmazása.
  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás.
  • Irodai alkalmazások kezelésében való jártasság (B2B rendelési felület, vállalatirányítási rendszer stb.).

Előnyként értékeljük, ha

  • jártas vagy műszaki termékek (kéziszerszámok, kisgépek stb.) beszerzésében.
  • beszerzési területhez illeszkedő szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel.

Amit kínálunk:

Megbízható és dinamikusan fejlődő munkahely lévén mi garantáljuk neked a következőket:

  • Stabil fizetés mellett cafeteria csomagot, munkába járási támogatást, bónuszlehetőséget biztosítunk.
  • Betanulásodat megbízható, támogató munkatársak segítik, akik nagy nyitottsággal várják új csapattagjukat.
  • Jó munkakörülményeket, megfelelő munkaeszközöket biztosítunk.
  • Hosszútávra tervezünk veled, megbecsüljük munkádat, és nyitottak vagyunk újító, fejlesztő ötleteidre, javaslataidra.
  • Szakmai képzéseknek köszönhetően folyamatos fejlődhetsz, karrierpályát készítünk neked.
  • Egészségprogramunknak köszönhetően feltöltődhetsz (wellness kártya, gyümölcsnap, szemüvegtérítés).
  • Próbaidőt követően home office lehetőséget és költségtérítést biztosítunk.

Hogy minél hamarabb megismerjük egymást, a Jelentkezem" gomb megnyomásával küldd el hozzánk pályázati anyagodat!
Sajnos telephelyünk közvetlen megközelítése nem lehetséges BKV-val. Az interjúra való bejutást és a napi bejárást céges busszal támogatjuk, amely Újpest központtól közlekedik.