Beszerző munkatárs

  • Cég neve

    FERRO-TOOL Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1103 Budapest, Gyömrői út 105.

  • Fizetés

    Bruttó 500e - 600e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
    Mozgóbér Prémium

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

- Alapanyag beszerzése, kezelése, nyilvántartása
- Kereskedelmi áru beszerzése, kezelése, nyilvántartása
- Belső felhaszálású egyéb termék beszerzése, kezelése, nyilvántartása

Elvárások

- Excel haladó szintű ismerete (pl.: makrók írása)
- Vezetői engedély: B kategória
- Nyelvtudás: Angol (Középfok) vagy Német (Középfok)

Előnyt jelent

- Műszaki területen való tapasztalat

Amit kínálunk

- Versenyképes bérezés
- Stabil fizetés
- Fix műszak
- Fiatalos légkör

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Parkoló

Céginformáció

1951-es alapításával a Ferro-Tool Zrt. magyarország egyik legnagyobb multú szerszámgyártó vállalata. Fő tevékenységünk, kis és közepes sorozatú alkatrészek illetve szerszámok és készülékek tervezése, gyártása. Termékeink nagy részét Németországba, Hollandiába, Dániába exportáljuk.

Sárospatakon és Budapesten (Köki terminálhoz közel) 30 főt foglalkoztatunk összesen. Várjuk jelentkezésed. Várunk a csapatban.