Beszerző munkatárs

  • Cég neve

    EXACTOR TEAM Kft.

  • Munkavégzés helye

    6725 Szeged, Kálvária sugárút 87.

  • Fizetés

    Nettó 220e Ft havi bér Jutalék Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • árurendelés, árazás, folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal
  • felmérés, egyeztetés a kereskedelmi osztállyal, szerződéskötés, kondíciók tárgyalása, cikktörzs karbantartás
  • számlalikvidálás, reklamációk kezelése, jóváírások feldolgozása
  • árváltozások nyomon követése
  • selejt-kezelés

Elvárások

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS Excel felhasználói szintű ismerete
  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Előnyt jelent

- FORRÁS SQL, DotNet felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk

- folyamatos fejlődés, hosszútávú munkalehetőség
- családias, barátságos munkakörnyezet
- próbaidő letelte után cafetéria
- bónuszrendszer
- teljes munkaidő

Céginformáció

15 éve alakult, szegedi székhelyű, dinamikusan fejlődő élelmiszer- és vegyi áru kis-és nagykereskedelmi cég keres beszerzőt.

- Fényképes önéletrajz motivációs levéllel fizetési igény megjelölésével
- Iskolai végzettséget igazoló dokumentumok csatolása