Beszerző munkatárs

  • Cég neve

    ENLOYD Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Magyarország egyik piacvezető létesítménygazdálkodással és közétkeztetéssel foglalkozó vállalkozása munkatársat keres.

F&B – élelmiszeripari fókusszal

Amit kínálnak:

  • Cafetériát
  • Próbaidő után home officet
  • Komoly szakmai kihívásokat és értékteremtő feladatokat
  • Jól felszerelt munkahelyet, együttműködő és támogató csapatot
  • Csapatépítő rendezvényeket

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését a jelentkezés gombra kattintva küldje el bérigénnyel ellátott önéletrajzát.

Várják jelentkezését, ha az alábbiakkal szívesen foglalkozna:

  • teljes körű beszerzési feladatok ellátása
  • árajánlatok kérése, tenderek összeállítása, árlisták analitikus összehasonlítása, riportok, elemzések összeállítása
  • új beszállítók felkutatása, aktív piacfigyelés, megtakarítási lehetőségek felkutatása és javaslattétele
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • együttműködés a társosztályokkal
  • ajánlatok feldolgozása döntéselőkészítő helyzetre, riportok készítése

Önt keresik, ha:

  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik, vagyis foglalkozott már pl. élelmiszer alapanyagok beszerzésével
  • közép vagy felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • erős Excel ismeretei vannak
  • kedveli a precíz, analitikus feladatokat
  • jellemző önre a problémamegoldó gondolkodásmód, az önálló munkavégzés, munkáját szolgáltatásként határozza meg
  • a tárgyalási technikáját a partnerhez igazítja