Beszerző

  • Cég neve

    MSK Hungary Bt.

  • Munkavégzés helye

    4300 Nyírbátor

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok vagy
    • Német középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Beszerző

Feladatok:

  • A beszerzési osztály munkájában való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, partnerekkel
  • Beszerzési tárgyalások előkészítése és azokon való aktív részvétel
  • Gyártási területek támogatása beszerzési oldalról
  • Beszámolók, statisztikák és riportok készítése
  • A beérkező tételek, beszállítások nyomon követése
  • Esetleges reklamációk érvényesítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Angol és/vagy német nyelv legalább középfokú ismerete szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek megléte (Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Komplex gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Gyors, pontos, igényes munkavégzés
  • Multitasking képesség
  • Magabiztos kommunikáció
  • Jó érdekérvényesítő képesség, agilitás

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú stabil munkalehetőség egy erős és jövő orientált családi vállalatnál
  • Modern irodai munkakörnyezet
  • Innovatív, nemzetközi csapat
  • Szerteágazó feladatok és fejlődési lehetőség,
  • Cafeteria juttatások (egészséges étkezés, sport, pihenés, Szép kártya)
  • Utazási támogatás
  • Home Office lehetőség (eseti jelleggel)
  • Személyre szabott nemzetközi karrier építésének lehetősége, továbbképzési támogatás
  • Gyakorlatban is működő vállalati kultúra: tiszteletteljes bánásmód, átlátható elvárások, fiatalos környezet, a tapasztalat megbecsülése
  • Azonnali munkakezdés lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Ellátási lánc