Beszerző

  • Cég neve

    MasterClean Kft.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Váci út 140.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

A MasterClean Group vállalatcsoport, több mint 20 éve a piac meghatározó szereplője az épületüzemeltetési szektornak. Szolgáltatási tevékenysége: teljes körű takarítás, zöldterület  gondozás, őrzés-védelem és műszaki karbantartás bevásárlóközpontokban, irodaházakban, gyárakban, szállodákban, kereskedelmi egységekben, bankfiókokban, sportlétesítményekben és közintézményekben az ország egész területén.

Beszerző

Milyen feladatok várnak rád?

  • Meglévő partnereink kiszolgálása
  • A készletgazdálkodás adminisztratív kezelése
  • Beszerzésekkel kapcsolatos tenderekhez szükséges adminisztratív feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a partnereinkkel, illetve a társosztályokkal
  • Árajánlatok készítése
  • Partnereinktől érkező eseti kérések teljesítése
  • Raktáros munkatársakkal való szoros együttműködés
  • Kimutatások készítése, riportok készítése
  • Számlák kezelése, adminisztrálása

Mit várunk el tőled?

  • Középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban, írásban)
  • Jó probléma megoldóképesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Megbízható és gyakorlat-orientált számítógépes ismeretek (kimagasló Excel, Word, PowerPoint)
  • Képesség több feladat párhuzamos ellátására

Előnyt jelent, de nem feltétel

  • Felsőfokú végzettség (pénzügy/logisztika/közgazdász)
  • Naturasoft/Kulcssoft program ismerete

Amit nyújtunk a munkádért

  • Versenyképes bérezés
  • Stabil munkahely
  • Fiatalos csapat
  • Családias légkör
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség

A "Jelentkezem" gombra kattintva, kérjük küldje el nekünk magyar nyelvű önéletrajzát, nettó bérigénye megjelölésével.