Beszerző, logisztikus

  • Cég neve

    BECK AND PARTNERS Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Megbízónk 2007-ben alakult KKV, fő tevékenységünk a műanyag lemezek forgalmazása, valamint azok megmunkálása. Legkeresettebb termékeik: polikarbonát, plexi, PVC, SAN, ABS, alumínium szendvicslemez, polietilén, polipropilén, poliamid, egyéb műszaki műanyagok.
Számukra keresek új munkatársat kiváló minőségű és versenyképes árú anyagaik beszerzésére az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Anyagigények összegyűjtése, beszerzése a határidők figyelembevételével
  • Meglévő beszállítói kapcsolatok ápolása, ártárgyalások lebonyolítása
  • Raktárkészlet folyamatos ellenőrzése, készletgazdálkodás
  • Beszállítói reklamációk kezelése
  • Beszerzési stratégiák kidolgozásában és költségek optimalizálásában való részvétel
  • Szállítási határidők nyomon követése
  • A folyamatok dokumentálása és riportálása a vezetőség részére

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gazdasági vagy szakirányú végzettség
  • Legalább 2 év beszerzés területén szerzett tapasztalat
  • Középszintű angol nyelvtudás (szóban is használatos)
  • Haladó Excel és számítógépes ismeretek
  • Jó szervező készség, probléma megoldó képesség, rendszerszemlélet
  • Kiváló kommunikációs és tárgyaló készség

Amit kínálunk:

  • 100%-ban magyar tulajdonú, stabil vállalati háttér
  • Alapbéren felüli cafetéria és éves bónusz
  • Bejárás költségeinek támogatása
  • Barátságos, támogató közösség
  • Határozatlan idejű munkaszerződés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • SAP ismerete
  • Műszaki beszerzés területén szerzett tapasztalat
  • Készlettervezésben szerzett jártasság

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Ellátási lánc

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest X. kerület KÖKI Bevásárlóközponthoz közel
  • Munkaidő: Hétköznap 8:00 - 16:30-ig