Beszerző - Készletgazdálkodó

  • Cég neve

    Flexovit Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    6728 Szeged, Dorozsmai út 48.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Workstation
    • Monitor (1 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok vagy
    • Német alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Meglévő beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Új beszállítók, új piaci lehetőségek keresése
  • Árajánlatok kérése, ártárgyalások lebonyolítása
  • Megrendelések kezelése, nyomon követése
  • Hatékony készletgazdálkodás
  • Statisztikák, elemzések, kimutatások készítése

Elvárások

  • Önállóság, pontosság, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs képesség (szóban és írásban egyaránt)
  • Kiváló tárgyalási készség
  • Kiváló egyéni és csapatmunkára képes személyiség
  • Alkalmasság önálló, dinamikus és felelősségteljes munkavégzésre
  • Terhelhetőség, kereskedelemben való jártasság
  • Aktív beszerzői, vagy belső értékesítői gyakorlat
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek

Előnyt jelent

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki affinitás, Hegesztés és csiszolástechnikai ismeret
  • Angol nyelvismeret
  • Idegen nyelvű levelezésben való jártasság

Amit kínálunk

  • Önálló, felelősségteljes munka
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Hosszútávú együttműködés

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Flexovit Hungária Kft
Szegedi központú vágás-, csiszolás-, hegesztéstechnikai, valamint gyémántechnológiai tevékenységű Kft.
keres munkatársat