Beszerző / Készletgazda

  • Cég neve

    VECTRA-LINE Plus Kft.

  • Munkavégzés helye

    2146 Mogyoród, Szadai út

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol felsőfok és
    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Szállítói törzsadatok és cikktörzs karbantartása, kezelése
  • Szállítói megrendelések készítése, visszaigazolások adminisztrálása
  • Készletfigyelés, készletgazdálkodás
  • Az áru optimális rendelkezésre állásának biztosítása a fogyásnak megfelelően
  • Hazai és import beszállítókkal való kapcsolattartás írásban és szóban, magyar vagy angol nyelven
  • Tárgyalások megszervezése, részvétele magyar és angol nyelven
  • Szerződések előkészítése, dokumentálása
  • Szállítói teljesítmények mérése és folyamatos javítása
  • Szállítási, számlázási reklamációk intézése
  • Árváltozások döntés előkészítése
  • Kiadványok, akciók összeállításában való közreműködés

Elvárások

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Minimum 3 éves beszerzési tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Magas szintű MS Office – kiemelten EXCEL - programok ismerete
  • Magabiztos, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • Irodaszer, FMCG területén szerzett tapasztalat
  • Középfokú német nyelvtudás
  • Octopus 8 vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Munkába járás támogatása
  • Versenyképes alapfizetés
  • Teljesítményarányos jutalék
  • Cafeteria csomag
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök: laptop, mobiltelefon
  • Betanulást, beilleszkedést támogató mentor rendszer
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Kiváló munkakörülmények modern, új irodai környezetben
Munkavégzés helye: Mogyoród, Szadai út 10.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az 1995-ben alapított magyar tulajdonú Vectra-Line a hazai irodaellátó piac egyik meghatározó szereplője. A Vectra-Line elsősorban irodaszerek és kapcsolódó irodai kellékek értékesítésével foglalkozik nagykereskedelmi viszonteladó partnerein keresztül, valamint igényfelmérésen alapuló egyedi munkahelyi megoldásokkal segíti a budapesti vállalkozásokat és szolgálja ki a fogyasztókat.

Amennyiben szeretnél egy jó csapatban hosszú távon dolgozni, úgy várjuk jelentkezésedet, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény és referencia megjelölésével.