Beszerző

  • Cég neve

    Isoflex Kft.

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár, Babér utca 22.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Külföldi és hazai beszállítókkal, partnerekkel való kapcsolattartás jellemzően angol nyelven,
  • Gyártási terület beszerzési oldalról való támogatása,
  • Gyártáshoz szükséges alapanyag beszerzése, árajánlatok bekérése és rögzítése
  • Indirekt beszerzés
  • Rendelések ütemezése, szállítások szervezése
  • Új beszállítók, partnerek keresése
  • Beszerzési szerződések előkészítése
  • Beérkező számlák és egyéb dokumentumok kezelése

Elvárások

  • Min. középfokú végzettség
  • Min. 3 év beszerzésben szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Erős írásbeli és szóbeli kommunikációs, valamint jó tárgyalási készség
  • Tapasztalat áralku folyamatában, motiváltság a legjobb üzleti lehetőségek megtalálására
  • Képesség többféle prioritás kezelésére

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • Szigetelőanyag iparágban szerzett tapasztalat
  • Stratégiai beszerzésben szerzett munkatapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Nemzetközi projektekben történő aktív részvétel
  • Segítőkész és lelkes kollégák
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Család-barát és kiszámítható munkaidő
  • Versenyképes fizetés, munkába járási támogatás és cafetéria
  • Év végi jutalom a cég üzleti eredménye alapján

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Isoflex Kft-nél 1997 óta gyártunk különböző csőszigeteléseket és csőhéjakat, mígnem termékpalettánkat, kínálatunkat fokozatosan bővítve Európában a három legnagyobb csőbilincsgyártó egyikévé váltunk. Gépészeti szigetelőanyag-termékeink fokozatosan eljutottak nemcsak az ország minden pontjára, de Európa egyre több piacára is. Termékeink megfelelnek minden európai és amerikai, szigetelőanyagokkal kapcsolatos szabványnak, gyártmányainkból pedig folyamatosan magas raktárkészletet tartunk ügyfeleink gyors kiszolgálása érdekében. Büszkék vagyunk rá, hogy termelésünk dinamikus bővülése ellenére továbbra is fenntartjuk az egyedi szigetelőanyag gyártás, rendelés lehetőségét, így extrém, vagy különösen összetett vásárlói elképzeléseket is ki tudunk szolgálni.