Beszerző gyakornok (WHC022080) - Diákmunka

  • Cég neve

    WHC Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Bicske

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Magyar középfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

  • •       Visszaigazolások rögzítése

    •       Kimutatások készítése

    •      Beszállítókkal való kapcsolattartás

    • Beszerzők munkájának adminisztratív támogatása

Elvárások

  • •       Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban

    •       Microsoft Office, különösen Excel magabiztos ismerete

    •       Jó kommunikációs készség, talpraesettség

    •       Minimum fél év munkaviszony, heti 2-3 nap vállalása

Amit kínálunk

    • Br.2000 Ft/óra
    • Üzemanyagtámogatás
    • Hosszútávú munkalehetőség
    • Szakmai gyakorlat teljesítési lehetőség
    • Családias környezet
    • Betanulási idő után Home Office lehetőség 2 szintes konditerem személyi edzővel

Céginformáció

Bicskei partnerünk további növekedéséhez Beszerző gyakornokot keres!