Beszerző

  • Cég neve

    Green-Uniotech Kft

  • Munkavégzés helye

    2120 Dunakeszi, Pallag utca 26.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (2 db)
    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • készletek figyelése, újra töltése
  • ajánlatok bekérése, árak egyeztetése
  • új beszállítók felkutatása
  • rendelések összeállítása és leadása
  • fuvarszervezés
  • áru pontos érkeztetése és rögzítése
  • az egyes rendelésekhez kapcsolódó dokumentumok összegyűjtése, rendszerezése, ellenőrzése
  • gyártási feladatok kiadása, majd a legyártott termék, illetve a gyártási folyamat rögzítése
  • termékdíjjal/EPR-rel kapcsolatos adatrögzítési feladatok
  • folyamatos információáramlás biztosítása: a rendelések státuszára, különösen a termék érkezésére vonatkozóan
  • tájékoztatás nyújtás a kollégáknak

Elvárások

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás írásban és szóban
  • minimum középfokú végzettség
  • precíz és felelősségteljes munkavégzés csapatban és önállóan is
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség
  • ügyfélközpontú szemlélet
  • MS-Office (Outlook, Word, Excel) felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Vectory vállalat irányítási rendszer ismerete
  • német vagy egyéb idegennyelv tudás

Amit kínálunk

  • családias légkör, rendszeres csapatépítő és közösségi programok
  • modern környezet, klimatizált irodák
  • cafetéria (OTP Szépkártya)
  • heti 40 órás irodai munkarend (8 órás alkalmazotti jogviszony)
  • céges mobiltelefon
  • közvetlen parkolási és kerékpár-tárolási lehetőségek a telephelyen
  • bejárási támogatás
  • határozatlan idejű szerződés
  • azonnali munkakezdés
  • stabil, 100%-ban magyar tulajdonú háttérrel rendelkező cég

Céginformáció

Munkavégzés helye: Dunakeszi
Munkavégzés ideje: Hétfőtől - Csütörtökig 8:00 - 17:00 Péntek: 8:00 - 14:00

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével!