Beszerző

  • Cég neve

    FGSZ Földgázszállító Zrt.

  • Munkavégzés helye

    8600 Siófok

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Szakmai gyakorlat
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Végzi a saját szakmai területén az FGSZ Zrt. beszerzési tervének összeállítását.
  • A jóváhagyott beszerzési igények alapján megrendelések elkészítése, a szállítókkal történő kapcsolattartás.
  • Egyedi szállítások esetén árajánlatok bekérése a keretszerződéssel rendelkező szállítóktól.
  • A szerződéses és megrendelési portfolió nyomon követése, karbantartása, a szerződéses keretösszegek felhasználásának figyelemmel kísérése.
  • Közreműködés az FGSZ Zrt. cikktörzsállományának létrehozásában, karbantartásában.
  • Reklamációkezelés koordinációja.
  • Nyilvántartások naprakész vezetése.
  • Beszerzési eljárásokhoz kapcsolódó feladatok:
    • műszaki tartalmakat véleményez, beruházási projektekhez kapcsolódóan információt biztosít az ütemezés meghatározásához.
    • A jóváhagyott egyedi beszerzési eljárások esetén a határidő tartás mellett a beszerzési eljárás lefolytatása, mely során együttműködik a társszervezetekkel és koordinálói/irányítói funkciót lát el. Felelős a szerződés megkötéséért, teljes körű dokumentálásért.
  • Közreműködik a folyamatfejlesztéséhez szükséges támogató rendszerekkel kapcsolatos fejlesztésekben az előkészületétől a megvalósításon át a bevezetésig.

A munkavégzés formája: Határozott idejű foglalkoztatás

A munkavégzés helye: Siófok

Elvárások

  • Felsőfokú (Bsc. vagy Msc.) műszaki vagy gazdasági vagy jogi végzettség.
  • 3 év szakmai gyakorlat.
  • SAP ismeret – SAP BI, BO ismeret.
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Kívánt jellemvonások:

  • Együttműködési képesség, rugalmasság.
  • Precíz munkavégzés, elemző képesség, kiváló kommunikációs készség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Regionális piacvezető munkahely.
  • Teljes munkaidős foglalkoztatás.
  • Szakmailag felkészült, dinamikus csapat.
  • Home Office lehetőség.

Céginformáció

A magyarországi földgázszállító rendszer működtetése nemcsak izgalmas feladat, hanem teljesen egyedi is. Csatlakozzon hozzánk, építsen hosszú távú karriert egy különleges szakterület megbecsült támogatójaként!

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.