Beszerző

  • Cég neve

    CHIMPEX HUNGÁRIA Kft.

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Bécsi út 267.

  • Fizetés

    Mozgóbér
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Szakmai tréningek

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Napi szintű kapcsolattartás beszállítóinkkal
  • Forgási sebesség alapján megrendelések készítése a beszállítók felé
  • A megrendelt termékek rögzítése a megadott struktúra szerint
  • Az értékesítési árak kialakítása a piaci viszonyoknak megfelelően
  • Akciók szervezése a nagykereskedelmi újságunkba
  • Képviselői ösztönzők letárgyalása, átadása a csapatunk részére
  • Elemzések és kimutatások készítése

Elvárások

  • Releváns, legalább 5 éves beszerzői tapasztalat élelmiszer nagykereskedelmi oldalon
  • Tartósélelmiszer és vegyiáru ismeret
  • SAP BO rendszer felhasználói szintű alkalmazása
  • MS Excel magabiztos használata
  • Marketing és értékesítési gyakorlat
  • Nagyfokú önállóság és motiváltság
  • Lendületes és határozott egyéniség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatépítési készség

Előnyt jelent

  • Vegyiáru és élelmiszer termékek részletes ismerete
  • Tartósélelmiszer nagykereskedelemben szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai) végzettség

Amit kínálunk

  • elfogadó és támogató szervezeti kultúrát a munkavégzéshez és együttműködő munkatársakat
  • stabil és tőkeerős munkáltatói hátteret, ahol nem kell azon aggódnod, hogy megkapod-e a fizetésed az ígért időpontban
  • olyan bércsomagot, amiben az alapbéred mellett a szakértelmed és a személyes teljesítményed számít
  • tervezett és támogatott betanulási programot, hogy a beilleszkedésed zökkenőmentes lehessen
  • egészséges és biztonságos munkakörnyezetet, ahol csak a feladataidra kell koncentrálnod
  • vásárláshoz munkatársi kedvezményt a teljes árukészletünkre

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező

Céginformáció

A Chimpex Hungária Kft. a hazai tartósélelmiszer nagykereskedelem egyik meghatározó szereplője. Közel harminc éves cégtörténetünk a folyamatos fejlődésről szól. Ez elmúlt évek dinamikus növekedésének eredménye, hogy egyre szélesebb árukínálattal és saját márkával látjuk el több mint ezer kiskereskedelmi partnerünket. Emellett saját bolthálózatot is működtetünk Budapesten és az ország több pontján.

Jelentkezéséhez kérjük írja meg jövedelemigényét és csatolja aktuális magyar nyelvű önéletrajzát