Beszerző

  • Cég neve

    BRAVOGROUP RENDSZERHÁZ Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest XIV. kerület, Újvilág u. 50-52.

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Beszerzéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása;
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal;
  • Ajánlatkérésekre történő válaszadás;
  • Áruszámlák ellenőrzése, továbbítása a pénzügyi terület felé;
  • Társosztályokkal történő együttműködés.

Elvárások

  • Középfokú végzettség;
  • Releváns tapasztalat szolgáltatási/kereskedelmi ügyintézés területen;
  • Felhasználói szintű számítástechnikai tudás;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Önálló, pontos munkavégzés;
  • Csapatjátékosság.

Előnyt jelent

  • Beszerzés területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomagot;
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalatot;
  • Fejlődési lehetőséget;
  • Új kihívásokat, hosszú távú perspektívát;
  • Céges rendezvényeket, csapatépítőt;
  • Home Office lehetőséget;
  • Egészségmegőrző programot: fitnesz lehetőség, gyümölcsnap.

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIV. kerület, Újvilág u. 50-52., valamint HO.

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Kávézó
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Bravogroup Rendszerház Kft. hosszú évek óta meghatározó szerepet tölt be a hazai irodatechnikai piacon. Vállalatunk budapesti központjába, beszerzés területre keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Beszerző

Ha úgy gondolod, hogy szívesen dolgoznál nálunk beszerzőként, akkor küldd el a fényképes, fizetési igény megjelölésével ellátott önéletrajzodat a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Szeretnénk jelezni, hogy csak azokat a pályázókat tudjuk meghallgatni, akik a fenti kritériumoknak megfelelnek. Visszajelzést azoknak a pályázóknak áll módunkban adni, akik részt vesznek a személyes interjún! Köszönjük a megértést!