Beszerző

  • Cég neve

    Bock Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    8456 Noszlop

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Német középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Termelési területek anyagellátásának napi szintű biztosítása.
  • A felmerülő segédanyag-, szolgáltatási-, beruházási igények kezelése, versenyeztetése és beszerzése.
  • Kapcsolattartás a meglévő beszállítókkal.
  • Új beszerzési források felkutatása, árajánlatok bekérése.
  • Kimutatások, összehasonlítások készítése.
  • Nyilvántartások naprakész vezetése, beszállítói adatbázis kezelése.
  • Szállítói számlák ellenőrzése.

Elvárások

  • Közép-, vagy felsőfokú logisztikai, vagy műszaki szakirányú végzettség.
  • Beszerzés területén szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat.
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat.
  • Társalgási szintű német nyelvtudás, mely a napi munkavégzés során elengedhetetlen.
  • Strukturált, logikus gondolkodás, pontos munkavégzés.
  • Magabiztos felhasználói szintű MS Office ismeret.

Előnyt jelent

  • Műszaki rajz olvasási készség.
  • Projektbeszerzési, logisztikai tapasztalat.
  • Angol nyelv ismerete.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Jelenléti prémium és cafetéria (már próbaidő alatt is)
  • Izgalmas szakmai kihívások
  • Karrierépítési lehetőség
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • Munkába járás támogatása

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Bock Hungária Kft. a nemzetközi érdekeltségű Bock cégcsoport tagja. Piacvezető német családi vállalkozásként Magyarországon Ajkán, Noszlopon és Nemesvámoson rendelkezik telephellyel. Ma már több mint 1000 Kollégának köszönhetjük cégünk töretlen sikerét az irodabútor alkatrészgyártás, műanyag fröccsöntés, illetve fröccsöntő szerszámgyártás területén. Megnövekedett feladataink ellátására keressük új kollégánkat a beszerző munkakörbe.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését önéletrajzának megküldésével.
Munkavégzés helye: 8456 Noszlop, Hrsz. 02/12.