Beszerző

  • Cég neve

    BMP Packaging Kft.

  • Munkavégzés helye

    2310 Szigetszentmiklós

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

Beszerző munkatárs nem mást csinál, mint a gyártási folyamathoz nélkülözhetetlen anyagok és szolgáltatások beszerzését, megvásárlását végzi. Természetesen ideértve a szükséges szervezési és management struktúrák kialakítását is. Tágabb értelemben a beszerzés alá tartozik az adott cég működéséhez szükséges mindenféle, költséget jelentő tétel biztosítása.

  • Felelősségi körébe tartozó beszállítókra vonatkozó beszerzési stratégia kialakítása
  • A meghatározott stratégia mentén új beszállítók felkutatása, meglévő beszállítói bázis kezelése, a kereskedelmi feltételekben való megállapodás és ezek szerződésbe foglalása.
  • Beszállítókkal való tárgyalások lebonyolítása, árajánlatok kezelése, ezeken a BMP érdekeinek képviselete
  • Társosztályokkal (technológia, quality, raktár, pénzügy) szoros együttműködés.
  • Aktív részvétel az alapanyagok és termékek beszerzési folyamataiban (gyártási, alapanyagok, kereskedelmi,- indirekt anyagok)
  • Beszerzési folyamatok optimalizálása BMP vállalati céljaival
  • Beszerzési stratégia, akciótervek készítésében és kivitelezésében való aktív részvétel
  • Potenciális hazai és külföldi beszállítók felkutatása, értékelése és fejlesztése
  • Ajánlatok bekérése, kiértékelése, kezelése és részvétel a beszállító kiválasztásában
  • Anyagárak változásának nyomon követése, ár-stratégia megvalósítása
  • Anyagváltozások kezelése, részvétel a helyettesítő termékek kiválasztásában és bevezetésében, mintadarabok beszerzésének koordinálása
  • Folyamatos piacelemzés, piaciváltozások aktív nyomon követése
  • Megtakarítási potenciálok felkutatása, verseny erősítése, piaci trendek felkövetése

Elvárások

  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • Beszerzési területen szerzett releváns min. 3 év tapasztalat
  • Beszerzési folyamatok ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Csapatjátékos attitűd
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Önálló döntéshozó készségek

Előnyt jelent

  • Műanyagipari ismeretek
  • Kereskedelmi ismeretek

Amit kínálunk

  • Home office lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség a munkaterülettel kapcsolatosan
  • Összetartó, elkötelezett csapat, aki szívesen fogadja az új kollégákat, és segíti beilleszkedésüket

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Olyan csapattagot keresünk, aki bátran áll a kihívások és változások elé, részt szeretne venni az építkezésben, vannak új ötletei, szeret és tud csapatban dolgozni, de ha önállóan kell elvégeznie egy feladatot, akkor is megállja a helyét.
Kis vállalkozásból haladunk egy jól felépített, profi szervezet felé, és Téged keresünk, hogy tovább fejlődhessünk.

Ha magadra ismertél és a BMP csapatához is szívesen csatlakoznál, akkor várjuk önéletrajzodat, FIZETÉSI IGÉNY megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.