Bericap Záródástechnikai Cikkeket Gyártó Betéti Társaság logo

Beszerző

  • Cég neve

    Bericap Záródástechnikai Cikkeket Gyártó Betéti Társaság

  • Munkavégzés helye

    8000 Székesfehérvár

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

Alapvetően indirekt beszerzések lebonyolítása, a beszerzési folyamatokkal kapcsolatos teljes körű ügyintézés és adminisztráció:

  • beszerzendő igények lekövetése  (termékek, szolgáltatások)
  • beszerzési megrendelés létrehozása,
  • rendelés visszaigazolás követése,
  • áru beérkeztetése (esetleges fuvarszervezés),
  • számlafeldolgozás

árváltozások kiértékelése
beszállítókkal való kapcsolattartás
társosztályokkal történő kapcsolattartás és egyeztetés
SAP rendszer beszerzési és egyéb moduljainak folyamatos használata

Elvárások

középfokú végzettség
angol nyelvtudás kommunikációs szintű ismerete ( szóban, írásban )
Microsoft Office gyakorlott ismerete
legalább 3-5 éves  beszerzői tapasztalat

Előnyt jelent

felsőfokú végzettség
SAP ismeret és gyakorlat

Amit kínálunk

versenyképes fizetés
stabil szervezeti háttér
fiatalos csapat

"Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát!