Beszerző (anyaggazdálkodó)

  • Cég neve

    Diagon Kft.

  • Munkavégzés helye

    1044 Budapest, Óradna utca 4.

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Belföldi és import beszerzési megrendelések teljeskörű ügyintézése,
  • Az optimális készletszintek biztosítása, folyamatos ellenőrzése, készletgazdálkodás (készülékgyártáshoz igazodó alkatrész készlet kialakítása),
  • Piackutatás, piaci információk beszerzése, új beszállítók felkutatása,
  • A termékek vásárlásához kapcsolódó speciális dokumentációk beszerzése,
  • Részvétel az esetleges reklamációk intézésében,
  • Beszerzési folyamatok optimalizálása, ütemezése,
  • Költségcsökkentési projektekben támogatás nyújtása,
  • Alkatrész változtatási folyamatok nyomonkövetése, előírás szerinti dokumentálása,
  • Együttműködés a készülékfejlesztés, gyártás, értékesítés, minőségirányítás területeken dolgozó munkatársakkal,
  • Adminisztráció elvégzése a működtetett minőségirányítási rendszernek megfelelően SAP rendszerben,
  • Teljesítmény statisztikák vezetése, elemzése.

Elvárások

  • Középfokú végzettség (érettségi),
  • 1-3 éves beszerzési, anyaggazdálkodási gyakorlat,
  • Külkereskedelmi folyamatok ismerete,
  • Angol nyelv tárgyalás szintű ismerete,
  • Felhasználói szintű számítógépes alapismeretek (Word, Excel),
  • Internet ismeretek, internet használati gyakorlat,
  • Önálló, precíz munkavégzés,
  • Energikus, határozott fellépésű, a cég érdekeit érvényesíteni tudó, megbízható személyiség,
  • Jó kommunikációs készségű, rendszerető, aki munkáját gazdaságosan osztja be, munkáját átlátja és megfelelően dokumentálja,
  • Jó csapatjátékos.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség,
  • Tapasztalat az orvostechnikai eszköziparban az anyaggazdálkodás / beszerzés területén.
  • ISO 9001, ISO 14001 szabványok ismerete,
  • SAP rendszer felhasználói szintű ismerete,
  • Újpest környéki lakhely.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés,
  • Vállalati telefon,
  • Stabil bejelentett munkahely egy 100%-ban Magyar tulajdonú vállalatnál,
  • Fiatalos, aktív csapat.

Céginformáció

Több évtizedre visszatekintő, biztos, stabil háttérrel rendelkező, magyar tulajdonban lévő humándiagnosztikai (in vitro diagnosztikai) termékeket fejlesztő, gyártó és forgalmazó cég készülékgyártás részlegébe keres Beszerző (anyaggazdálkodó) munkatársat.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérem csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.