Beszerző (Alapanyagok, csomagolóanyagok, angol)

  • Cég neve

    IMPC Personnel Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    Kecskemét

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Nemzetközi nagyvállalat kecskeméti gyárába – folyamatos bővülés miatt – keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

BESZERZŐ (ALAPANYAGOK, CSOMAGOLÓANYAGOK, ANGOL)

FELADATOK

  • Beérkezett anyagok rögzítése az EKAER rendszerben
  • Szállítási dokumentumok feltöltése a belső jóváhagyási rendszerbe, valamint továbbítása könyvelés felé
  • Engedélyezett beszállítók listájának aktualizálása a társosztályokkal, a hatáskörébe tartozó anyagokkal kapcsolatos reklamációk kivizsgálása, kezelése
  • Aktív részvétel a havi zárásokban
  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok és csomagolóanyagok határidőre történő megrendelése és a rendelések nyomon követese. és azok rendelkezésre állásának biztosítása.
  • Beszállítókkal való napi, aktív kapcsolattartás, megrendelt alapanyagok és csomagolóanyagok beérkezésének nyomon követése, szükség esetén szállítások intézése illetve intéztetése a logisztikai osztállyal.
  • A beérkezett alapanyagok és csomagolóanyagok raktári bevételezéséhez szükséges dokumentumok előkészítése illetve frissítése a vállalatirányítási rendszerben.
  • Rendelések bevételezése, a raktár által jelzett hiányos szállítási, termék kísérő dokumentumok haladéktalan pótlása.
  • Az alapanyag és csomagolóanyag készletek figyelése, a megadott biztonsági készletek biztosítása, lejárati idejének figyelése, a lejárt alapanyagok minimálisra csökkentése.
  • A megszűnő termékek megmaradó alapanyagainak és csomagolóanyagainak minimálisra csökkentése.
  • Az alapanyag és csomagolóanyag árak nyomon követése, a vállalat irányítási rendszerben történő karbantartása.
  • Elvárható alapanyagokkal, csomagolóanyagokkal, készletekkel, rendelésekkel kapcsolatos jelentések, kimutatások elkészítése és elküldése.
  • Raklapokon kívüli beszállítói göngyölegek raktárral és a beállítóval történő egyeztetése, kezelése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-2 év beszerzési területen szerzett tapasztalat elegendő
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Modern munkakörnyezet - új gyárépületek
  • Versenyképes alapbér + havi teljesítmény bónusz + havi jelenléti bónusz + cafetéria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzések formájában
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató, különösen emberbarát közeg, próbaidőt követően home office lehetőség

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: BESZERZŐ (ALAPANYAGOK, CSOMAGOLÓANYAGOK, ANGOL), Kecskemét

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678