Beszerző

  • Cég neve

    Aero Space Power Kft

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Munkába járás támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Új projektekhez beszállítók felkutatása, vevői termékspecifikációk alapján, megfelelő stratégia megválasztásával
  • Árajánlatok bekérése anyagok és szolgáltatások beszerzéséhez a vevői előírások, specifikációk szerint
  • Beszállítók versenyeztetése, tárgyalások lebonyolítása és javaslattétel a kiválasztásra a beszerzési vezető felé
  • A gyár meghatározott termelési területén közvetlen vevői és beszállítói kontakt a szállítási és gyártási határidőkkel kapcsolatosan

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Beszerzési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • ERP rendszerismeret
  • MS-Office ismeret
  • Hatékony tárgyalási készség, tulajdonosi szemlélet
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent

Műszaki végzettség, tapasztalat
Fémipari termékismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Béren kívüli juttatás (SZÉP kártya)
  • Bejárási támogatás
  • Home office lehetőség
  • A munkavégzés helye: Kisvárda, Debrecen és home office

Céginformáció

Az Aero Space Power Kft. a repülőgépipar
és az energiaipar számára MRO-megoldások
biztosítására összpontosít.
Kiváló gyártási megoldásokat, átfogó
hajtóműalkatrész-felújítási és javítási
szolgáltatásokat nyújtunk a világ legnagyobb
turbinagyártói és MRO-szolgáltatói számára.