beszerzésüzemeltetési adminisztrációs főmunkatárs

  • Cég neve

    Magyar Közút Nonprofit Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, II.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Egyetem

A Magyar Közút Nonprofit Zrt., dolgozói létszáma és gazdasági mutatói alapján egyike az ország első tíz állami vállalatának. Ha bennfentesként akarod szelni a hazai közutakat és szívesen dolgoznál egy biztonságos, családbarát, innovációra nyitott, nagymúltú cégnél, tudj meg többet álláshirdetésünkből. Egy csapatként azon dolgozunk, hogy a közúti közlekedésben résztvevők utazási élményét jobbá tegyük.  6000-en már a Közutat választották, legyél te a következő!
#legyelteiskozutas

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

Felel a számára meghatározott termék-és szolgáltatási kör ellátási láncának optimális működtetésért, az ellátásbiztonság megteremtésért.Igényfelmérést, igény-összesítést végez, a teljesítéseket figyelemmel kíséri a folyamatos, költséghatékony üzemvitel biztosítása, a társasági eredmények növelése érdekében. Egyedi beszerzési ütemezést, költségtervet készít, a felhasználási mutatókat,- normákat, készletszinteket, szerződéses állományt és szerződéses kereteket vizsgálja az ellátásbiztonsági és a gazdaságossági szempontok érvényesítése érdekében. A beszerzési eljárások és/vagy közbeszerzési eljárások jóváhagyási folyamatában, előkészítésében, lebonyolításában aktívan közreműködik, szerződést köt, a teljesítést ellenőrzi és a legjobb gyakorlatokat visszacsatolja, elemzi. Árajánlatkérést, szerződések döntésre történő előkészítését végzi a társaság számára az optimális ellátási folyamat és költségmegtakarítás elérése érdekében. Közreműködik a Társaság beszerzési és közbeszerzési tervének elkészítésében. Piackutatási végez, az optimális beszerzési források, illetve kereskedelmi csatornák felkutatása érdekében. Javaslatot tesz a beszerzési osztályvezető, igazgató és a szakterületek felé a beszerzési paraméterek és/vagy kereskedelmi feltételek, beszerzési és/vagy készletezési folyamatok és szabályok megváltoztatására, javítására az optimálisabb, költséghatékonyabb beszerzésekért, és/vagy alacsonyabb készletszintek eléréséért. A szállítói-vevői minősítési rendszert működteti a megrendelők igényeinek kielégítése érdekében. Felelős az ISO 9001 szabvány szerinti minőségirányítási rendszer hatékony működtetésével összefüggésben rá háruló feladatok maradéktalan ellátásáért.A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES FELTÉTELEK egyetemi vagy főiskolai végzettségmagabiztos Excel tudás

Előnyt jelent, ha

  • SAP ismeretek
  • Amit kínálunk

  • önálló, felelősségteljes munkakörben dolgozhatsz egy családbarát munkahelyen,
  • ahol vállalati rendezvények és sportprogramok segítik a csapatszellem kialakulását
  • fizetés versenyképes, plusz juttatási csomag
  • számos izgalmas dologgal találkozhatsz, melyet eddig biztosan nem tudtál/nem gondoltál a Közútról
  • a közutas életérzésért látogass el Face- és Insta-oldalunkra! Pontos információkat a oldalon találsz!
  • Állás, munka területe(i):

    • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
    • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
    • Ellátási lánc

    Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.