Beszerzést támogató asszisztens

  • Cég neve

    RaMpART Gasztronómia Kft.

  • Munkavégzés helye

    1146 Budapest, Istvánmezei út 3-5.

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Beosztás szerinti munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Workstation
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A beszerzési vezető munkájának adminisztratív és szakmai támogatása,
  • Szállítói nyilvántartások vezetése, folyamatos naprakészen tartása,
  • A beszerzési árak rendszeres karbantartása és frissítése,
  • A beszállítókkal történő folyamatos kapcsolattartás,
  • A beszerzési stratégia megvalósításának támogatása, nyomonkövetése és a beszerzési folyamatok fejlesztése,
  • Szerződések előkészítése, kezelése és nyilvántartása,
  • Részt veszel a beszerzés stratégiai részében: árajánlatkérésekben, beszállítók versenyeztetésében,
  • Fontos, hogy házon belül is folyamatos legyen az információáramlás, ebben is számítunk Rád!

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Legalább 3 év tapasztalat adminisztratív feladatokban,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek,
  • Kezdeményezőnek és tevékenynek tartod magad,
  • Kedveled a feladatok adminisztratív részét is,
  • A rád bízott feladatokat pontosan és precízen látod el,
  • Komplex gondolkodásmód, rendszerszemlélet jellemez,
  • Kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő készséggel rendelkezel,
  • Affinitásod van a folyamatokhoz és a monotonitástűrést igénylő feladatokhoz,
  • Jól kommunikálsz, és tudsz csapatban dolgozni.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettséged van,
  • Beszerzésben vagy logisztikában szerzett tapasztalattal rendelkezel,
  • Azonnal tudsz kezdeni.

Amit kínálunk

  • Magyar tulajdonú cégüknél stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk, határozatlan idejű munkaviszonnyal,
  • Dinamikusan fejlődünk, így erre Neked is lesz lehetőséged,
  • Tiszteletben tartjuk a munka-magánélet egyensúlyát,
  • 14. kerületi irodánk könnyen megközelíthető bármivel, parkolónkat ingyenesen használhatod,
  • Ha inkább tekernél a munkába, annak sincs semmi akadálya. Kerékpártárolónkban a bringát is nyugodt szívvel leparkolhatod,
  • Szakmailag felkészült és kellő komolyság mellett egy vidám csapat fogja segíteni a betanulásodat és a munkádat,
  • Céges laptopot biztosítunk,
  • Évente több alkalommal céges rendezvényeken is kovácsoljuk a csapaegységet,

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

A Rampart Cégcsoport rendezvény cateringben és vendéglátóhelyek üzemeltetésében az ország egyik meghatározó vállalatcsoportja. Magasan képzett csapatunk több évtizedes tapasztalata és gasztronómia iránti szenvedélye garantálja azt a kiemelkedő minőséget, amelyről a szakma és a vendégek körében ismertek vagyunk.

Jelentkezésed fényképes önéletrajzzal, illetve a fizetési igény megjelölésével várjuk. Jelentkezéshez kérlek kattints a Jelentkezem gombra.