Beszerzési vezető

  • Cég neve

    ZIEHL-ABEGG Kft.

  • Munkavégzés helye

    8700 Marcali, Ziehl-Abegg utca 1.

  • Fizetés

    Bónusz Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Cafeteria

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A vállalat beszerzési politikájának kialakítása, végrehajtásának megszervezése és ellenőrzése konszern stratégia mentén
  • Beszerzési csapat (5 fő) vezetése, ellenőrzése, fejlesztése, motiválása és értékelése
  • Rendelkezésre álló erőforrásokkal való hatékony gazdálkodás
  • Beszerzési osztály működési hiányosságainak feltárása, a munkamódszer javítása
  • Anyagellátás folyamatosságának biztosítása
  • Legkedvezőbb beszerzési kondíciók elérése a készletszint minimalizálása érdekében
  • Beszerzésekkel kapcsolatos adminisztrációs feladatok koordinációja és kontrollja
  • Beszerzési források folyamatos felülvizsgálata, optimalizálása
  • Tenderek és ártárgyalások lebonyolítása, költségelemzések készítése
  • Szerződések megkötése
  • Beszerzések pénzügyi fedezetének, a teljesítések szerződésszerűségének ellenőrzése
  • Beszállítói menedzsment: beszállítók felkutatása, kiválasztása, kvalifikálása, értékelése
  • Havi és időszakos beszámolás a cégvezetés részére, riportok, beszámolók készítése
  • Beszerzés tisztaságának biztosítása
  • Személyi menedzsment, személyzeti és létszámtervezés és fejlesztés
  • Költségvetés tervezése és felelősség a költségekért
  • Piaci információk, trendek összegyűjtése és folyamatos elemzése
  • Társterületekkel folyamatos és jó kapcsolattartás, összehangolva a területek igényeit a beszerzési területtel
  • Adatszolgáltatások elkészítésében való közreműködés
  • Beszállítói látogatások, auditok

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum 7 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Beszerzési területen szerzett minimum 2 éves vezetői tapasztalat
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló tárgyalási és kommunikációs készség, hatékony munkaszervezés és kapcsolatkezelés, stratégiai gondolkodásmód, agilitás, rugalmasság, szolgáltatói szemlélet, üzleti gondolkodás, megoldás orientált hozzáállás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Iparban, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Kötetlen munkarend
  • Céges gépjármű magánhasználattal
  • Versenyképes alapbér
  • Komplex juttatási csomag (célprémium rendszer, 13. havi fizetés, cafeteria, jelenléti és senioritási bónusz)

Céginformáció

KERESSÜK VEZETŐI CSAPATUNK ÚJ TAGJÁT Beszerzési vezető pozícióba.