Beszerzési vezető

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • >10 év tapasztalat
    • Főiskola

Partnercégünk széleskörű szolgáltatásokat nyújt ügyfeleinek az ország minden táján.Most a csapatukba keresünk egy innovatív, stratégiai gondolkodású beszerzési vezetőt! Ha te vagy az, aki mind erre képes, akkor ne habozz, várjuk jelentkezésedet, és hagyd, hogy a jövő új lehetőségeket hozzon!

Főbb feladatok, munkák:

  • Vezesd és inspiráld csapatodat a siker útján!
  • Legyen részed a lendületes környezetnek, ahol minden nap új kihívásokkal találod magad szemben.
  • A beszerzési stratégia megalkotása és végrehajtása nem csak egy feladat, hanem egy izgalmas kaland! Légy részese annak a folyamatnak, amely hozzásegít a vállalati célok eléréséhez!
  • Állj a piacok hatalmas tengerének szélén, és tudd, merre tart a szél! Legyél a változások mestere, kövesd nyomon a piaci trendeket és találj megoldásokat a legkeményebb kihívásokra!
  • Optimalizáld a beszerzési folyamatokat, és légy az újítások mozgatórugója! Építsd fel és ápolj kimagasló kapcsolatokat a beszállítókkal, és fedezd fel a piac legújabb tehetségeit!
  • Tartsd az irányítást az árversenyben! Rendezz tendereket, alkudj az árakon, és hozz létre valódi értéket a költségmegtakarítások révén!
  • Legyél a tudás fénypontja a sötétben! Készíts rendszeres riportokat és prezentációkat, hogy mindenki tisztában legyen veled és csapatoddal elért sikereiddel!

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gazdasági vagy menedzsment szakirányú egyetemi, főiskolai végzettség: Hiszünk abban, hogy a tudás az erő, és szükségünk van rád, hogy az erős alapokon építhessünk.
  • Legalább 10 éves tapasztalat a beszerzés területén: Tapasztalat és tudás nélkül nincs előrehaladás. Ha már jártas vagy a beszerzés rejtelmeiben, akkor itt a helyed!
  • Legalább 5 éves vezetői tapasztalat: A vezetők azok, akik az irányt mutatják. Ha már bizonyítottál vezetőként, akkor itt a lehetőség, hogy újabb csúcsokat hódíts meg!
  • Erős stratégiai gondolkodás és eredményorientáltság: A stratégia az, ami elválasztja az átlagost a kiválótól. Ha tudod, hogy merre tartasz és hogyan érd el a célokat, akkor nálunk a helyed!
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás: A világ nyelve az angol, és ha ezen a nyelven is otthonosan mozogsz, akkor garantált a sikered!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér: Hiszünk abban, hogy az elkötelezett munkát meg kell jutalmazni, ezért biztosítjuk a piaci versenyképes fizetést, hogy mindig elégedettek legyetek a munkádért kapott jutalommal.
  • Bónuszok: Az eredményeket mindig ünneplésre érdemesnek tartjuk. Ezért olyan bónuszokat kínálunk, amelyekkel még nagyobb öröm az elvégzett munka eredményessége.
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon: Mert tudjuk, hogy a hatékony munkához a megfelelő eszközök és a mobilitás elengedhetetlenek.
  • Támogató vezetőség: Tudjuk, hogy egy jó vezetőség hátteret ad a sikerekhez. Nálunk mindenkit támogatnak és bátorítanak a célok elérésében, és mindig ott vannak, hogy segítsenek, ha szükséged van rájuk.