Beszerzési vezető

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, Pest

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • >10 év tapasztalat
    • Egyetem

Készen állsz arra, hogy kulcsszerepet vállalj világunk jövőjének alakításában? Multinacionális partnercégünk a kábelgyártás globális vezetőjeként azt a küldetést tűzte ki célul, hogy forradalmasítsa a városi energiaellátást és az egymással való kommunikációt. A vállalat szinte minden kontinensen jelen van, és élen jár a megújuló energiára való átállás, az 5G bevezetése és a mesterséges intelligencia fejlesztése terén. Most csapatukba keresünk dinamikus és jövő-orientált beszerzési vezetőt!

Főbb feladatok, munkák:

  • A magyarországi beszerzési szervezet koordinálása, irányítása és vezetése
  • Vezeti a helyi beszerzési csapatot
  • Kábelgyártási alapanyagok, nem alapanyagok és szolgáltatások körébe tartozó beszerzések irányítása, felügyelete, koordinálása, szállítók kiválasztása, szerződések kötése, felügyelete
  • Beszerzési igények és rendelések kiadásának felügyelete, beszerzési rendelések engedélyezése
  • Beszerzési adatok gyűjtése, elemzése, adatszolgáltatás, kimutatások és ár-összehasonlítások készítése
  • Szerződések, keretszerződések kötése- folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal, szolgáltatókkal
  • A helyi beszerzési tevékenység irányítása, koordinálása, különös tekintettel a Milánói Központi Beszerzés irányelveire, előírásaira
  • Az engedélyezési és meghatalmazási szintjének megfelelő rendeléseket engedélyez, rendeléseket ad ki
  • RM alapanyagok beszerzéséhez szükséges helyi beszállítók kiválasztása, kapcsolattartás a Központi Beszerzés (Milánó) munkatársaival
  • NRM (nem alapanyagok) beszerzéséhez szükséges beszállítók tendereztetése, ártárgyalások, beszállítók értékelése a Kft. mindkét gyártóegységére és budapesti Központjára vonatkozóan
  • A beszerzési megrendelések kiadását felügyeli, meghatározott összeghatárba tartozó SAP rendeléseket engedélyez
  • Adatszolgáltatás, költségelemzések és rendszeres jelentések készítése közvetlen felettesének és a Milánói Központi Beszerzésnek irányítása és előírásai szerint
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Egyetemi, főiskolai végzettség
  • Legalább 10 éves tapasztalat beszerzés területén
  • Magabiztos, angol nyelvtudás
  • Rugalmasság, csapatszellem
  • Eredményorientáltság, vezetői képesség
  • Tudatos magatartás és elkötelezettség
  • Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Bónusz
  • Céges autó 100% üzemanyagtámogatással
  • Rugalmas munkaidő
  • Egészségügyi biztosítási csomag
  • Jelentkezés az állásra:

    Ha készen állsz arra, hogy valódi változást érj el, és egy olyan vállalat részese legyél, amely a jövőt alakítja, akkor küldd el önéletrajzodat! Csatlakozz, és légy az innováció élharcosa!