Beszerzési vezető

  • Cég neve

    Diego Kft.

  • Munkavégzés helye

    2373 Dabas, Beton út 26.

  • Egyéb juttatások

    • Céges autó
    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Egészségbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Kötetlen munkaidő
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • Megrendelések, beszerzések lebonyolítása, készletnyilvántartás
  • Beszerzési csapat (4 fő) operatív irányítása, tevékenységével kapcsolatos szervezési, ellenőrzési, értékelési feladatok elvégzése
  • Beszállítói tárgyalások és látogatások lebonyolítása (akár külföldi kiutazással), szerződések előkészítése és megkötése
  • Beszállítók folyamatos elemzése
  • Árkalkulációk készítése, kiértékelése
  • Termékfejlesztési projektek támogatása
  • Piaci helyzetek nyomon követése, elemzések készítése
  • Riportok és beszámolók összeállítása, KPI-ok követése
  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel, társosztályokkal
  • Üzleti tervek teljesítése

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (kereskedelmi, logisztikai, gazdasági területen)
  • Beszerzési területen szerzett minimum 3-5 éves vezetői tapasztalat
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos IT ismeretek
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, kitűnő tárgyalástechnika
  • Határozott, motivált vezető személyiség
  • Analitikus elemzői képesség
  • Rendszerszemlélet
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • Kiemelt előnyt jelent nagy forgalmú kereskedelmi területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható háttér, folyamatosan fejlődő magyar vállalat
  • Versenyképes bér és ehhez kapcsolódó ösztönző csomag
  • Céges eszközök – céges gépjármű magánhasználattal, laptop, mobiltelefon
  • Egészségbiztosítási szolgáltatás, menedzserszűrő vizsgálat
  • Kötetlen munkarend
  • Lendületes csapat, támogató munkahelyi légkör, modern munkakörülmények
  • Szakmai kihívások, értékteremtő fejlődési lehetőségek
  • Céges események, rendezvények, csapatépítő programok
  • Kedvezményes DIEGO vásárlási lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Ingyen gyümölcs, nasi
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

A DIEGO kereskedelmi hálózat meghatározó szerepet tölt be a laminált padló, vízálló padló, szőnyeg, padlószőnyeg, függöny, tapéta és az ezekhez tartozó kiegészítő termékek kereskedelmi piacán. A DIEGO mára már több mint 100 millió Euro-s forgalmat lebonyolító dinamikusan fejlődő nemzetközi franchise hálózat, mely három országban képviselteti magát - Magyarországon, Romániában és Szlovákiában.

Csapatunk kreatív és tehetséges szakemberekből áll, akik elkötelezettek a nem mindennapi eredmények elérésében. Nálunk megmutathatod szakértelmedet, kamatoztathatod vezetői tapasztalataidat dinamikusan fejlődő vállalati környezetben. Jelentkezz csapatunkba és legyél Te is részese közös sikereinknek!

Jelentkezésedet magyar, illetve angol nyelvű szakmai önéletrajz csatolásával a "Jelentkezem" gombra kattintva küldheted el számunkra.