Beszerzési - Szállítmányozási ügyintéző

  • Cég neve

    BAUER Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    1095 Budapest, Soroksári út 95.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Adminisztrációs feladatokat lát el, nyilvántartást vezet, jegyzőkönyveket és üzleti leveleket ír (SAP adatrögzítés)
  • Összegzi és feldolgozza a beérkező igényeket
  • Információt szerez a követelményekről, illetve a meglévő készletről
  • Kapcsolatot tart a beszállítókkal, termelőkkel, koordinálja a szállítási folyamatokat

Elvárások

  • Középfokú végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk)
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (Microsoft Office, Outlook, SAP)
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magasszintű monotonitás tűrés

Előnyt jelent

  • SAP tudás
  • Építőipari tapasztalat

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés
  • Együttműködésen alapuló, fiatalos és nemzetközi csapat
  • Munkábajárás támogatás
  • Csapatépítő tréningek

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A BAUER Magyarország Speciális Mélyépítő Kft. német BAUER Spezialtiefbau GmbH. leányvállalata, amely világszerte vezető szerepet tölt be a mélyalapozási technológiák alkalmazásában, illetve a munkagépek gyártásában.

A BAUER Magyarország Speciális Mélyépítő Kft. innovatív és biztonságos megoldásokat kínál a speciális mélyépítés területén: ötvözve a kiváló technikai hátteret a német precizitással és a magyar szakértelemmel.