Beszerzési szakértő

  • Cég neve

    MVM XPert Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1158 Budapest, Rákospalotai Körvasút sor 105.

  • Egyéb juttatások

    • Egészségpénztár
    • Cafeteria
    • Lakhatási támogatás
    • Munkába járás támogatás
    • Nyugdíjpénztár

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • A beérkezett igények egyeztetése a szakterülettel, igények pontosítása, a dokumentumok megfelelőségének ellenőrzése.
  • Beszerzési eljárások teljeskörű lebonyolítása SAP SRM vállalatirányítási rendszerben, napi státusz a folyamatban lévő ügyekkel kapcsolatban.
  • Ajánlati felhívások és kapcsolódó dokumentumok, szerződéstervezetek összeállítása.
  • Ajánlatok értékelése, egyeztetése.
  • Ártárgyalásokon, megrendelői egyeztetéseken való részvétel.
  • Szerződéskötések teljeskörű lebonyolítása.
  • Az adott beszerzési kategória területén a piaci árak, erőviszonyok változásainak követése.
  • Új beszállítók felkutatása, velük való kapcsolat kiépítése.
  • Javaslatok kidolgozása a taktikai készletvásárlásokra.
  • Beszerzés tervezésben történő aktív közreműködés.

Amit kérünk

  • Felsőfokú szakirányú (műszaki/gazdasági/logisztikai) végzettség
  • Legalább 5 év szakmai tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelvismeret
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Kiemelkedő stratégiai, elemző, problémamegoldó készség
  • Globális látásmód
  • Kiváló tárgyaló-, kapcsolatteremtő-, szervező és kommunikációs készség
  • Kezdeményező hozzáállás
  • Döntésképesség, felelősségvállalás
  • Széleskörű piaci ismeretek
  • Kiemelkedő üzleti szemlélet

Előnyt jelent

  • SAP SRM vállalatirányítási rendszer ismerete

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami nagyvállalatnál
  • Versenyképes bér
  • 13. havi fizetés
  • Bónusz teljesítményértékelés alapján
  • Széles körű, kiemelkedő béren kívüli juttatási csomag (cafeteria)
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Egészségpénztári juttatás
  • Egészségügyi szolgáltatások a Medicover klinikáin bővített csomaggal
  • Évi 8 óra fizetett távollét orvosi vizsgálatra
  • Tanulási, fejlődési lehetőségek
  • Munkába járás támogatása
  • Áramdíj kedvezmény
  • Lakhatási támogatás lehetősége
  • Kedvezményes üdülési lehetőségek
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek (All You Can Move kártya, sportkörök)

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés