Beszerzési munkatárs- Tárgyalási szintű angol nyelvtudással (103-11-43982/PR)

  • Cég neve

    Grafton Recruitment

  • Munkavégzés helye

    Budapest

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Egyetem

Feladatok:

Építőipari partnerünk megbízásából keresünk új csapattagot, BESZERZÉSI MUNKATÁRS pozícióba.

Beszerzőként az alábbi feladatokban számítanak RÁD:

- Indirekt anyagok és szolgáltatások beszerzésében,
- Teljes tendereztetési folyamat managelésében,
- Szerződések véleményezésében,
- Angol és magyar nyelvű tárgyalások lebonyolításában,
- Esetleges reklamációk professzionális kezelésében,
- Beszállítók teljesítményének rendszeres értékelésében.

Amennyiben van már legalább 3 év tapasztalatod a felsorolt feladatokban, és az angol nyelvű tárgyalásokat is kirázod a kisujjadból, akkor mindenképpen JELENTKEZZ!

Elvárások:

Amire mindenképpen szükséged van, hogy TE legyél a szuper csapat új tagja:

- Felsőfokú végzettségre, preferáltan gazdasági vagy műszaki irányból,
- Tárgyalóképes angol nyelvtudásra,
- Indirekt beszerzésben szerzett legalább 3 éves tapasztalatra,
és egy olyan személyiségre, aki számára fontos az időkeret tartása, a kapcsolatépítés és a precizitás a dokumentációs feladatokban is.

Amit a megbízónk kínál:

Amire mindenképpen számíthatsz az alapbéren felül:

- Havi prémiumra,
- 13. havi fizetésre,
- Cafetériára,
- Próbaidő után home office lehetőségre.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás