Beszerzési munkatárs

  • Cég neve

    Nitrokémia Zrt.

  • Munkavégzés helye

    8184 Balatonfűzfő, Munkás tér 2.

  • Fizetés

    Bruttó 450e - 550e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Céges üdülés, üdültetés
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Windows
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • a Társaság beszerzési igényeinek ellenőrzése
  • beszerzési és közbeszerzési eljárások előkészítése
  • részvétel a beszerzési eljárások bonyolításában
  • a társaság közpénzek felhasználásához kötődő közbeszerzési eljárásainak előkészítése, az eljárások lefolytatásának koordinálása
  • a beszerzési és közbeszerzési eljárásokkal kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása
  • beszerzési eljárások, pályáztatások megindításához szükséges felhívás összeállítása, ellenőrzése
  • ajánlatok bírálatának előkészítése, ellenőrzése, hiánypótoltatása, a jóváhagyási folyamat koordinálása
  • eredményhirdetéshez kapcsolódó feladatok elvégzése,
  • a központosított közbeszerzéshez tartozó eljárások előkészítésében, bírálatában és az eljárások lezárásában való részvétel
  • a központosított közbeszerzési rendszerekben való munkavégzés (DKÜ, KEF rendszerei)
  • igények rögzítése, nyomon követése és lezárása a központosított közbeszerzési rendszerekben (DMÜ, DKÜ Portál, KEF)
  • a beszerzési csoportvezető munkájának támogatása
  • együttműködés a jogi szakterülettel
  • szerződések nyilvántartásának vezetése
  • kimutatások készítése, adatszolgáltatások teljesítése

Elvárások

  • középfokú szakirányú végzettség (gazdasági, pénzügyi, kereskedelmi)
  • közbeszerzésben való jártasság, tapasztalat
  • megbízható számítástechnikai ismeret (gyakorlott MS Office felhasználó)
  • precíz önálló munkavégzés, terhelhetőség

Előnyt jelent

  • felsőfokú végzettség
  • közbeszerzési eljárások lebonyolításában szerzett több éves tapasztalat
  • jártasság a központosított közbeszerzési rendszerek használatában (DMÜ, DKÜ, KEF)

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér és béren felüli juttatási csomag
  • Utazási hozzájárulás
  • Magán-egészségügyi szolgáltatás biztosítása
  • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • Megbízható, stabil munkáltatói háttér
  • Határozatlan időtartamú munkaszerződés
  • Kiszámítható munkaidő
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Nitrokémia Zrt. nagy múltra visszatekintő állami vállalat, mely az elmúlt 100 évben rendkívül nagy átalakuláson ment át. A 20. század elején hadiipari profillal jött létre, mely napjainkra dinamikusan fejlődő, állami tulajdonú környezetvédelmi szakcéggé vált. A Nitrokémia Zrt. fő tevékenysége az állami felelősségvállalási körbe tartozó környezeti károk felszámolása.  Jelenleg beszerzési munkatársat keressük székhelyünkre, balatonfűzfői munkavégzési helyre.

Önéletrajz, iskolai végzettséget, képzést igazoló bizonyítvány másolat megküldése