Beszerzési munkatárs

  • Cég neve

    Fliegl Abda Gépgyártó Kft.

  • Munkavégzés helye

    9151 Abda

  • Elvárások

    • Német középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Beszerzéshez tartozó adminisztratív feladatok, árajánlatok összegyűjtése, összehasonlítása és elemzése
  • Beszerzési megrendelések készítése, teljesítések ellenőrzése, dokumentumok kezelése, számlák ellenőrzése
  • Szállítói tárgyalások előkészítése
  • Folyamatos és aktív piacfigyelés
  • Új beszállítók, termékek felkutatása
  • Riportok készítése
  • Mindennapos kapcsolattartás a német anyavállalattal

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Középszintű német nyelvtudás szóban és írásban
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Kiváló tárgyalókészség
  • Képesség önálló és csapatban történő munkavégzésre

Előnyt jelent

  • Műszaki végzettség
  • ERP rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Korrekt munkafeltételek
  • Jó munkahelyi légkör

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

A FLIEGL ABDA Gépgyártó Kft. Magyarország egyik legdinamikusabb, legstabilabb gépgyártó és pótkocsi forgalmazó vállalata, amely egész Közép-Kelet Európát kiszolgálja mezőgazdasági vontatmányokkal.

A „jelentkezem” gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.