Beszerzési gyakornok (WHC02948) - Diákmunka

  • Cég neve

    WHC Diák Iskolaszövetkezet

  • Munkavégzés helye

    Győr

  • Munka típusa

    • Diákmunka
  • Elvárások

    • Magyar felsőfok
    • Pályakezdő/friss diplomás
    • Általános iskola

Állás leírása

Feladatok

    • Beszerzési osztály feladatainak adminisztratív támogatása
    • Belső rendszerekben adminisztratív feladatok megoldása
    • Kisebb beszállítók önálló kezelése

Elvárások

    • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
    • Minimum heti 20-25 óra rendelkezésre állás
    • Megbízható számítástechnikai ismeretek (Word, Excel,)
    • Szakmai angol nyelvtudás B2 szinten

Amit kínálunk

    • Rugalmas munkavégzés
    • Br. 1874 Ft/óra

Céginformáció

Győri partnerünk részére keresünk diákot beszerzési gyakornok pozícióba!