Beszerzési gyakornok

  • Cég neve

    NILFISK PRODUCTION KFT.

  • Munkavégzés helye

    Nagykanizsa

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
  • Munka típusa

    • Szakmai gyakorlat
    • Részmunkaidő
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Érdekel a napi és stratégiai beszerzés világa?

Kipróbálnád magad egy skandináv multinacionális vállalatnál? Készen állsz arra, hogy belépj a munka világába, és építsd a karriered már az egyetemi éveid alatt? Amennyiben a válaszod igen, a Mi csapatunkban a helyed!

Nagykanizsai telephelyünkre keresünk gyakornokot az alábbi pozícióba:

A következő feladatokban számítunk rád:

  • Rendelési mennyiségek, rendelési idők és egyéb beszerzési adatok gyűjtése és elemzése a különböző beszerzési rendszerekből
  • Rendszerinformációk frissítése (árak, MOQ-k, egyéb feltételek)
  • Ad-hoc riportok készítése
  • Kapcsolatfelvétel a beszállítókkal információk begyűjtése érdekében
  • Beszállítói visszaigazolások rögzítése a rendszerben

Téged keresünk, ha:

  • Rendelkezel aktív vagy passzív felsőoktatási jogviszonnyal (logisztika szakirány előny, de nem feltétel)
  • Jól kommunikálsz angolul írásban és szóban egyaránt, és a munkád során szeretnéd is hasznosítani a tudásod
  • Magabiztosan kezeled a Microsoft Office alkalmazásokat (Word, Excel, PowerPoint)
  • Érdeklődsz a beszerzés területe iránt
  • Tudnál dolgozni legalább heti 20 órában
  • Precízen végzed a munkád, odafigyelsz a részletekre
  • Nagyfokú önállósággal rendelkezel és nyitott személyiség vagy
  • Hosszú távban gondolkozol (legalább 4 hónapon keresztül számítunk a munkádra)

Amit cserébe kínálunk:

  • Stabil nemzetközi háttér, multinacionális munkakörnyezet
  • Ingyenes edzőtermi bérlet
  • Céges laptop
  • Cafeteria juttatás
  • Felelősségteljes feladatok, karrierépítési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor