Beszerzési gyakornok

  • Cég neve

    MVM Services Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Munka típusa

    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Főiskola

A több mint 17 ezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Feladatok

  • Aktív részvétel a beszerzési feladatok adminisztratív támogatásban
  • Piackutatási feladatok elvégzése (szállítók adatainak gyűjtése, akár informatív ajánlat kérés). Az elvégzett feladat eredményéről összefoglaló készítése.
  • Egyéb beszerzéshez kapcsolódó folyamatokban részvétel – (partner tájékoztatók elkészítése, felmondások előkészítése stb.)
  • Új Vállalatirányítási rendszer bevezetésében aktív részvétel (szállítói kapcsolatok összegyűjtése, szerződések rögzítése)
  • Szakmai riportok folyamatos figyelése szükség esetén belső partnerekkel egyeztetés a hiba elhárítása érdekében.
  • Adatszolgáltatásokban aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a szállítókkal és a társterületekkel a napi munkavégzés valamint esetleges reklamáció kezelések során
  • Keretszerződésekből megrendelések elkészítése

Amit kérünk

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok műszaki vagy gazdaságtudományi területen
  • Heti 25 óra vállalása
  • Aktív, motivált személyiség
  • Nyitottság a tanulásra, fejlődésre
  • MS Office ismeret

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Építheted velünk a jövődet, valós szakmai tudást szerezhetsz.
  • Amikor vizsgáid/egyetemi elfoglaltságaid vannak, mi biztosítjuk számodra a kellő szabadnapot.
  • Megtapasztalhatod, hogy milyen egy dinamikus, innovatív energetikai vállalatcsoportnál dolgozni, amely az ország legnagyobb energetikai tudásközpontja.
  • Részt vehetsz a belső képzési programjainkban.
  • Elvégezheted nálunk a szakmai gyakorlatod és segítünk a szakdolgozat megírásban.
  • Az egyéni fejlődésedet egy mentor kolléga támogatja, aki rendszeres visszajelzéssel segíti a karriered.
  • Kedvezményes sportolási lehetőséget biztosítunk.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés