Beszerzési és rendezvényszervezési koordinátor

  • Cég neve

    Közép-Európai Akadémia

  • Munkavégzés helye

    1122 Budapest, Városmajor utca 12-14.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (2 db)
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Nemzetközi tudományos konferenciák és szakmai rendezvények szervezésében való aktív közreműködés, ideértve az előkészítést, a lebonyolítást és az utókövetést;
  • A rendezvényekhez kapcsolódó szolgáltatások szabályszerű beszerzése, azok adminisztratív dokumentációja, nyomonkövetése;
  • Árajánlatok bekérése, szerződések ügyintézése, teljesítési igazolások nyomon követése;
  • Kapcsolattartás és együttműködés a külsős szolgáltató partnerekkel;
  • Rendezvényre érkező vendégek hivatalos felkérőjének megírása, forgatókönyvek írása, vendégtájékoztatók készítése;
  • Rendezvényre érkező vendégek utaztatásánák és elszállásolásának ügyintézése a KEF-en keresztül (Központosított Közbeszerzési Portál)
  • Napi szintű kapcsolattartás a rendezvényekre érkező külföldi vendégekkel (angol nyelven);
  • Belső adminisztratív adatszolgáltatás és folyamatos kapcsolattartás az Akadémián belüli igazgatóságokkal, divíziókkal, valamint partnerintézetekkel

Elvárások

  • Az egység folyamatainak és munkájának támogatása;
  • Közreműködés az egységközi és az egységen belüli csapatmunkában;
  • Nagyfokú felelősségérzet és kezdeményezőkészség;
  • Magas szintű szolgálatkészség és képesség a változó szervezeti igényekhez való alkalmazkodásra;
  • Képesség a stresszhelyzetben végzett, minőség orientált munkára;
  • Nagyfokú diszkréció és a bizalmas ügyek kezelésére való képesség;
  • MS programok felhasználói szintű ismerete;
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Évente 2-3 külföldi rendezvényen való részvétel;
  • Precíz és proaktív személyiség;
  • Kiváló kommunikációs-és kapcsolatteremtő készség;
  • Pontos, önálló és dinamikus munkavégzés;
  • Csapatjátékos szemléletű mentalitás;
  • Jó problémamegoldó készség

Előnyt jelent

  • Beszerzési és/vagy rendezvényszervezés területén szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettséget szereztél (közgazdász, rendezvényszervező területen)
  • Ajánlatkérői oldalon, közbeszerzési eljárások lefolytatásában szerzett szakmai tapasztalat, szakmai ismeretek megfelelő alkalmazása
  • Közbeszerzési eljárásokhoz kapcsolódó központi rendszerek és portálok ismerete
  • Minimum B2-es angol nyelvvizsgával rendelkezel
  • Átlag feletti idő-, feladat- és humánmenedzsment képességeid vannak
  • Megbízható vagy, képes vagy a komplex feladatvégzésre
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Amit kínálunk

  • Fiatalos, jókedvű csapat része lehetsz;
  • Modern munkakörnyezetben dolgozhatsz;
  • Hosszútávú, stabil munkahelyed lehet;
  • A munkakörödhöz minden feltétel biztosított (céges laptop, céges telefon, rendezvényekre történő utazás, szállás biztosítása);
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőséget nyújtunk számodra;
  • Versenyképes fizetés és cafeteria vár;
  • Könnyen megközelíthető környéken dolgozhatsz;
  • A színvonalas rendezvényeken való részvétel garantált, hiszen ez is a feladatod lesz;
  • Kávé, tea, légkondicionált iroda vár

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Közép-európai Akadémia 2022. január 1. napjától olyan magas szintű programok működtetését vette át, mint a Közép-európai Professzori Hálózat és a Közép-európai Junior Program. A Közép-európai Akadémia a jelen kor elvárásainak maximálisan megfelelő, kiemelkedő színvonalú intézményi keretet kíván biztosítani a közép-európai és a régión kívüli tudósoknak, hogy az igazán fontos témákról – valós párbeszéden keresztül – jól hasznosítható eredmények születhessenek a régió országai és minden más velük együttműködő partner számára. Fő célja a közeli országok jogtudományának és ezen belül jogalkotásának és jogalkalmazásának fejlesztése közép-európai kutatók és fiatal tehetségek bevonásával.

Kérjük jelentkezésed angol ÉS magyar fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével küldd el nekünk a Jelentkezem gomb használatával!
A beérkezett jelentkezéseket szakmai szempontok alapján előszűrjük, majd a kiválasztott jelölteket e-mailen keresztül értesítjük és egy rövid próbafeladatot küldünk részükre. A próbafeladat alapján választjuk ki azokat a jelölteket, akiket meghívunk egy szakmai interjúra, ahol részletesen bemutatjuk a munkakört és a jelentkezők megismerhetik a leendő csapat tagjait. Ezt követően választjuk ki új Munkatársunkat.