Beszerzési és Logisztikai Koordinátor

  • Cég neve

    Penta Pharma Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Budafoki út 91-93.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
    • Desktop PC
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Árubeszerzési megrendelések leadása a szerződött gyártók felé
  • Gyártási előrejelzés frissítése és a beszállítások nyomon követése
  • Kapcsolattartás a gyártókkal és beszállítókkal
  • Külföldi és belföldi fuvarok megszervezése
  • Kapcsolattartás az értékesítési csapattal és társosztályokkal
  • Vevői megrendelések rögzítése, feldolgozása
  • Szállítólevelek, számlák elkészítése, megküldése a raktár részére
  • Kimutatások, riportok, prezentációk, egyéb anyagok készítése
  • Projektekben való részvétel és egyéb adminisztratív teendők

Elvárások

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Min. középfokú végzettség
  • Microsoft Office programok magabiztos kezelése
  • Segítőkész, pozitív személyiség
  • Struktúrált gondolkodásmód, képesség az önálló munkavégzésre

Előnyt jelent

  • Előny a logisztikában szerzett munkatapasztalat, vállalatirányítási rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil háttérű, dinamikusan növekvő vállalat
  • Ismert, sikeres termékkör
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Minőségi munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Teljesítményarányos bónusz
  • Cafeteria program
  • Céges mobiltelefon

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Penta Pharma egy dinamikusan növekvő, gyógyszerek és étrend-kiegészítők forgalmazásával foglalkozó 35 éves gyógyszeripari cég. Főbb partnereink között megtalálhatóak a patikaláncok, drogériák, gyógynövényboltok, webshopok és a külföldi export disztribútorok.
Főbb termékeink: Vizol, Novo C, Dentinox, Rinomaris, Tebamol, Nenedent.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja magyar nyelvű önéletrajzát!