Beszerzési és logisztikai koordinátor

  • Cég neve

    AEROPLEX Közép-Európai Kft.

  • Munkavégzés helye

    1185 Budapest

  • Egyéb juttatások

    • Étkezési jegy
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás
    • Élet- és balesetbiztosítás

    • Alkalmazotti jogviszony
    • Folyamatos munkarend
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Egyetem

Az Aeroplex Közép-Európai Kft. a régió legnagyobb független repülőgép karbantartó vállalata, amely 30 éves múltra tekint vissza a Liszt Ferenc repülőtéren. Közel 700 fős cégünk magasan képzett szakemberekkel kiváló minőségű szolgáltatásokat kínál a karbantartástól a legmélyrehatóbb javításokig, főként a legismertebb Boeing és Airbus repülőgép típusokon. Ha érdekel a repülőtér világa, emellett egy stabil, megbízható céget keresel, ahol folyamatosan szélesítheted a szakmai tudásod, az Aeroplex a Te helyed!
Lépj te is a fedélzetre és dolgozz velünk egy stabil és kiszámítható, ugyanakkor folyamatosan fejlődő környezetben!

Munkaviszony: Határozatlan idejű
Munkaidő: Teljes munkaidő
Munkarend: Műszakos (2x2 napos 12 órás műszak)

A feladataid a következők lesznek:

  • A repülőgép karbantartás során felmerült anyag és alkatrész beszerzések teljeskörű lebonyolítása (ajánlatkérés, versenyeztetés, megrendelés és adminisztrációs feladatok)
  • Logisztikai feladatok teljeskörű koordinálása
  • Beszállítókkal történő napi kapcsolattartás
  • Folyamatos kapcsolattartás a belső területekkel, valamint a légitársaság helyi képviselőivel (angol és magyar nyelven)
  • Riport készítése a management, valamint a légitársaság képviselői részére
  • Vám ügyintézés
  • Karbantartás során felmerült logisztikai/beszerzési költségek összegzése
  • Reklamációk kezelése
  • Beszállítók értékelése, fejlesztése

Amit tőled várunk:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 1-2 éves tapasztalat hasonló munkakörben (logisztika, külkereskedelem, szállítmányozás stb.)
  • Aktív, folyékony angol nyelvtudás (napi munkavégzéshez elengedhetetlen)
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete

Amit nyújtunk:

  • Vállalati bónusz
  • Sportolási kedvezmények (AYCM)
  • Élet- és balesetbiztosítási program
  • Bank- és mobil előfizetési kedvezmények
  • Munkába járási támogatás (kormányrendelet szerint)
  • Étkezési hozzájárulás
  • Belső és külső képzések
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Ellátási lánc
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor

Várjuk jelentkezésedet! Ha a hirdetés alapján szívesen dolgoznál velünk, küldd el magyar nyelvű fényképes önéletrajzod a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, a pozíció megjelölésével.