Beszerzési és készletgazdálkodási asszisztens

  • Cég neve

    TritonLife Magánkórházak Zrt.

  • Munkavégzés helye

    1134 Budapest, Róbert Károly körút 64.

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • beszerzéshez tartozó adminisztratív feladatok, árajánlatok összegyűjtése, összehasonlítása és elemzése
  • beszerzési megrendelések készítése, teljesítések ellenőrzése, kereskedelmi dokumentumok kezelése, számlák ellenőrzése
  • szállító/termék/ár adatok frissítése a rendszerekben
  • leltárok tevékenység előkészítése, készletek ellenőrzése, célkészletek tartása, szállítások ütemezése
  • kapcsolattartás partnerekkel /cégen belüli társosztályokkal/ részlegvezetőkkel a rendelések naprakészen tartása érdekében
  • beszállítók észrevételeinek kezelése, kérdéseinek megválaszolása, azokhoz kapcsolódó ügyintézés
  • aktív részvétel a beszerzési rendszer kezelésében, a rendelésigénylő dokumentumokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása
  • beszerzési vezető munkájának támogatása

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett 1-3 év tapasztalat
  • magabiztos MS Office ismeretek (word, excel, power point)
  • kiváló kommunikációs készség
  • kiváló problémamegoldó és konfliktuskezelő készség
  • önálló munkavégzés
  • pontos, precíz munkavégzés
  • következetesség, megbízhatóság

Előnyt jelent

  • egészségügyben, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • fejlődő, épülő, fiatalos csapat
  • szakmai fejlődés lehetősége
  • versenyképes jövedelem
  • dolgozói kedvezmény egészségügyi szolgáltatásokra

Céginformáció

A TritonLife Csoport hazánk egyik legnagyobb, leggyorsabban fejlődő, országosan terjeszkedő járó-, egynapos és fekvőbeteg ellátással, valamint laboratóriumi diagnosztikával foglalkozó magánegészségügyi szolgáltatója. 2022 végére intézményeinkben már kb. évi 9600 műtétet végeztünk különböző szakterületeken, és 392 000 orvos-beteg találkozás történt szakorvosi intézményeinkben. Csoportunk dinamikusan terjeszkedik vidéki nagyvárosainkban is, fokozatosan az egész országra kiterjesztve minőségcentrikus kiválósági központjaink működését. Ügyfeleinket jelenleg már 7 magánkórház, 8 járóbeteg klinika, laborhálózat, és 1 új radiológiai diagnosztikai központ szolgálja ki.  Célunk egy kiváló minőségű, magas szakmai színvonalú, országos lefedettségű magánegészségügyi-rendszer felépítése, melyhez back office csapatunkba keressük leendő lelkes, motivált kollégánkat.

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak megfelel, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a bérigénye megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.