Beszerzési csoportvezető

  • Cég neve

    Harman Professional Kft.

  • Munkavégzés helye

    Pécs

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Lakhatási támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol felsőfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

A HARMAN különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára világszerte, beleértve a connected car rendszereket, audio és vizuális termékeket, vállalati automatizálási megoldásokat és egyéb infokommunikációs megoldásokat (Internet of Things).

A vállalat vezető világmárkái többek között az AKG®, Harman Kardon®, Infinity ®, JBL®, Lexicon®, Mark Levinson® és Revel® - termékeinket zenerajongók, valamint zenészek csodálják és használják világszerte, ahol csak fellépnek.

Az utakon több mint 50 millió személygépjármű rendelkezik a HARMAN audio és infotainment rendszereivel.

A szoftver megoldásaink több milliárd mobil eszközön és rendszeren futnak, amelyek minden platformon biztonságosan összekapcsolhatók – a munkahelytől az otthonokig és az autóktól a mobiltelefonokig.

A HARMAN munkatársainak száma Amerikában, Európában és Ázsiában összességében több mint 33.000 fő.

A vállalat a Samsung Electronics teljes tulajdonú leányvállalata.

Pécsi gyárunkba keressük új kollegánkat a következő munkakörbe:

Főbb feladatok, munkák:

  • Felelős az összes beszerzési, beszállítási, termelési anyagellátási; vámügyi, és készletellenőrzési tevékenységért, beleértve a proaktív kockázatcsökkentést a termelésben (PRO MFG /7101 plant).
  • Felelős a szerviz részleg megfelelő pótalkatrész szintjének megállapításáért a megfelelő MRP paraméterek, készletszintek és előrejelzések beállításával és a készletszint fenntartásáért az érintett társosztályok bevonásával.
  • Eljárásokat fejleszt és vezet be a Harman Pro szabványok szerinti hatékony és eredményes pótalkatrész ellátási lánc menedzsment érdekében a szerviz/spare part részlegen.
  • Biztosítja a folyamatos anyagellátást a termelés részére figyelembe véve az időben való kiszállítást, az optimális készletszint fenntartását, az elavult vagy felesleges készletek minimalizálását, az optimális vámügyi és szállítmányozási folyamatokat, és a folyamatos fejlesztési tevékenységekből adódó megtakarításokat.
  • Aktív szerepvállalás a kritikus anyagok felkövetésében , eszkalációs meetingek levezetésében az adott team területén
  • Felelős az ABC elemzés rendszeres végrehajtásáért és az ahhoz kapcsolódó tevékenységek koordinálásáért.
  • Felügyeli a beszállítói megrendeléseket és a pótalkatrészek mozgásának nyomon követését a teljes ellátási lánc folyamán.
  • Felügyeli a pótalkatrész mozgásokat a gyárak között
  • Első szintű eszkalációs pont az anyagbeszerzési és anyagellátási kérdések, problémák esetén.
  • Felelős a vezetőség számára időszakos riportok biztosításáért.
  • Fuvarköltség és PPV menedzsment, helyi beszállítók kiválasztása a belső és külső szabályoknak megfelelően
  • Felelős a tevékenységi köréhez közvetlenül és közvetve kapcsolódó területek és tevékenységek folyamatos fejlesztéséért és annak nyomon-követéséért.

Elvárások:

  • Felsőfokú, lehetőleg közgazdász végzettség
  • Minimum 5 év anyagellátási területen szerzett tapasztalat, minimum 3 év vezetői tapasztalat
  • Beszerzési tapasztalat
  • Ellátási lánc menedzsment ismerete
  • Üzleti és pénzügyi ismeretek
  • Képesség tényeken alapuló kockázatkerülő döntéshozatalra
  • Vevőkezelésben szerzett tapasztalat, és vevői igény/elvárások ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Célorientáltság
  • Szervező- és priorizálási készség,
  • Rugalmas, jó stressztűrő képesség
  • Hajlandóság a tanulásra, fejlődésre
  • Vevőközpontúság
  • Kiváló kommunikációs, interperszonális és prezentációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomagot biztosítunk számodra
  • Home office lehetőséggel is élhetsz
  • Lakhatási/letelepedési támogatást adunk, ha más lokációból érkezel hozzánk
  • Folyamatos szakmai tréningeken vehetsz részt
  • Karriert és fejlődési lehetőségeket biztosítunk
  • Dolgozói kedvezményt kapsz a HARMAN (JBL®, AKG®, HARMAN Kardon®) termékekre

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.