Beszerzési csoportvezető

  • Cég neve

    Bock Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    8456 Noszlop

  • Fizetés

    Prémium
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria
    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Német felsőfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

  • A beszerzési stratégia kialakítása és a terület irányítása.
  • Új partnerek keresése, kapcsolattartás és tárgyalás az új és meglévő beszállítókkal és a társterületekkel.
  • Folyamatos kapcsolattartás az anyavállalattal.
  • A beszállítói szerződések megkötése, a teljesítések folyamatos figyelemmel kísérése.
  • A felmerülő alapanyag-, szolgáltatási és beruházási igények kezelése, versenyeztetése és beszerzése.
  • A projekthez szükséges anyagok és áruk határidőre és költségkereten belüli biztosítása, a beszállítások megszervezése.
  • Az árukészletek mennyiségének és összetételének folyamatos figyelemmel kísérése, az ebből adódódó intézkedések megtétele.
  • Kapcsolattartás a meglévő beszállítókkal, cégen belül a társterületekkel.
  • A beszerzési csapat összefogása, fejlesztése.
  • Kimutatások, összehasonlítások, havi jelentések készítése.

Elvárások

  • Műszaki vagy gazdasági felsőfokú végzettség.
  • Legalább 3 éves vezetői tapasztalat.
  • Beszerzési területen szerzett 3-5 éves tapasztalat.
  • Magabiztos német és angolnyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
  • Vállalatirányítási rendszer (SAP) használatában szerzett tapasztalat.
  • Strukturált, logikus gondolkodás, pontos munkavégzés.
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség.
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő bérezés.
  • Jelenléti prémium és Cafetéria már a próbaidő alatt is.
  • Kiváló munkakörnyezet egy dinamikus csapatban.
  • Szakmai fejlődés, karrierépítési lehetőség.
  • Stabil munkahely, hosszútávú, biztos munkalehetőség.

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Bock Hungária Kft. a nemzetközi érdekeltségű Bock cégcsoport tagja. Piacvezető német családi vállalkozásként Magyarországon Ajkán, Noszlopon és Nemesvámoson rendelkezik telephellyel. Ma már több mint 1000 Kollégának köszönhetjük cégünk töretlen sikerét az irodabútor alkatrészgyártás, műanyag fröccsöntés, illetve fröccsöntő szerszámgyártás területén. Megnövekedett feladataink ellátására keressük új kollégánkat a Beszerzési csoportvezető munkakörbe.

Várjuk jelentkezését magyar, német és angol nyelvű önéletrajzának megküldésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.