Beszerzési asszisztens

  • Cég neve

    Teletál Ételfutár Kft.

  • Munkavégzés helye

    2120 Dunakeszi, Sólyom utca 2.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • napi szintű kapcsolattartás a raktárral, termeléssel
  • kapcsolattartás a beszállító partnerekkel
  • szállítási eltérések ellenőrzése, egyeztetése
  • beszállítói bizonylatok adminisztrálása
  • rendelések és reklamációk kezelése
  • hatékony készletkezelés, készletszintek figyelése, eltérések elemzése
  • részvétel az időszaki leltározásban

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • Word, Excel ismeret
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • lojalitás, megbízhatóság

Előnyt jelent

  • beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • élelmiszeripari ismeretek (HACCP)

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai kihívást jelentő felelősségteljes munka
  • hosszú távú munka, előrelépési lehetőséggel

Céginformáció

A Teletál Ételfutár magyar tulajdonú vállalatként 2001 óta szolgáltat az ebédkészítés és házhozszállítás területén. Nyugodtan kijelenthetjük, tisztelve és elismerve a konkurenciát, hogy mára Magyarország meghatározó, piacvezető ételfutár vállalata lettünk.
A központunk Dunakeszin van, ez mindössze 10 km-re van Budapest határától, ahol a közel 300 fős konyhánk, saját pékségünk, illetve a központi irodánk működik.
Ételfutár hálózatunk az egész ország területén szállítja az ebédeket.
Dunakesziről szállítjuk Budapestet és közvetlen agglomerációját és az ország 18 nagyvárosában van depónk, ahonnan helyi kollégák szállítanak az adott településen, megyében.
Konyhánkon magyaros, illetve speciális, fitness és Update1-es ételek készülnek, amelyeket megrendelőink a hetente megújuló étlapunkból választhatnak ki.
Ételeinket a legjobb minőségű alapanyagokból készítjük, magas higiéniai elvárások betartásával. Rendkívül széles választékot kínálunk, áraink piacképesek.

A "jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatoljon egy fényképes önéletrajzot, melyben jelölje meg a nettó fizetési igényét! Köszönjük a bizalmat!